Gorzów Wlkp.

VOX. Salon mebli

Komfort, Piłsudskiego 57, 66-400
gorzow_pilsudskiego@vox.pl
tel. 693956262
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
zobacz jak dojechać

Komfort, Gorzów Wlkp., Piłsudskiego 57

 

Salon  otwarty od pon - pt. 10.00 - 19.00 

                                     sobota 10.00 - 16.00

ZAPRASZAMY!

 

Szanowni klienci wszelkie zapytania związane z realizacją zamówień bieżących bądź możliwość składania nowych mogą Państwo kierować na nasz adres mailowy: gorzow_pilsudskiego@vox.pl  lub na numer tel.: 693 956 262.

Przypominamy że w Salonie wykonujemy bezpłatnie projekty wnętrz w najnowszym programie VOXBOX. Aranżacje możemy wysłać również do Państwa drogą mailową.

Salon Meblowy Vox w obiekcie Komfortu Gorzów Wlkp.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zmienić coś w swoich domach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi najmłodsi klienci odnajdą się w strefie dziecka, natomiast dorośli otrzymają fachowe doradztwo w zakresie obsługi klienta. Oferujemy Państwu darmową aranżacje wnętrza w programie VOXBOX. Dobierz wnętrze intuicyjnymi prostymi w obsłudze narzędziami do tworzenia własnych aranżacji i sprawdzenia połączenia z oferty mebli i dodatków VOX.

ZAPRASZAMY do salonu przy ul. Piłsudskiego 57  w Gorzowie Wielkopolskim w budynku Komfortu.

Na odwiedzających go klientów czeka wiele udogodnień ułatwiających wybranie aranżacji najbardziej odpowiadającej ich potrzebom.  Prostymi w obsłudze narzędziami do tworzenia własnych aranżacji i sprawdzania połączenia różnych produktów z oferty Meble Vox.

Na bezpłatny projekt wnętrz Meble VOX z naszym doradcą umówisz się dzwoniąc do salonu 957367999,   kom. 693956262 lub email

gorzow_pilsudskiego@vox.pl 

 W salonie obejrzeć można przykładowe aranżacje z wszystkimi kolekcjami Meble VOX, w tym z najnowszymi kolekcjami -Creative, Simple, Nature, Concept, Stige oraz inne.

Dostępna jest także strefa z kolekcjami młodzieżowymi z grupy Young VOX - Concept, Simple, 4YOU, Stige, Spot by VOX, Young Users by VOX i Evolve. Te kolekcje to nie gotowe, statyczne rozwiązania, lecz meble inspirujące do poszukiwań i kreatywnych zabaw. Young Users został wyróżniony nagrodami w różnych konkursach, między innymi w prestiżowym plebiscycie must have organizowanym podczas najważniejszego festiwalu designu w Polsce Łódź Design Festival.

Serdecznie zapraszamy.

 

Regulamin promocji bon 100zł

Zasada promocji:

Wykorzystaj bon 100zł przy pierwotnym zakupie mebli za min.1000zł

Salon Vox

Gorzów Wielkopolski

 

 

                                                          

 

 

 

 

 
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)