Grudziądz

VOX. Salon mebli

Meblolux, Chełmińska 114A, 86-300
grudziadz_chelminska@vox.pl
tel. 517 653 11 6
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
zobacz jak dojechać

Meblolux, Grudziądz, Chełmińska 114A

Salon VOX w Grudziądzu w salonie Meblolux przy ul. Chełmińskiej 114A z ofertą mebli i artykułów dekoracyjnych to miejsce pełne pomysłów i inspiracji na wystrój wnętrz. Został zaprojektowany tak, by aranżacje różnych pomieszczeń przypominały realne wnętrza. Wiemy, że niezwykle ważna w procesie zakupowym jest rozmowa z wykwalifikowanym doradcą, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości, dlatego w salonie VOX w Grudziądzu każdy klient może liczyć na kompleksową obsługę i pomoc ze strony specjalistów. Nasi doradcy wesprą w procesie projektowania i wyboru odpowiednich produktów, korzystając z programu VOXBOX stworzą projekt Twojego wymarzonego wnętrza.

Usługi dostępne w naszym salonie:

Wsparcie stylistyczne. Bezpłatny pomiar w Twoim wnętrzu. Wystarczy skontaktować się z salonem telefonicznie lub mailowo. Certyfikowane ekipy montażowe, które dostarczą i zamontują zamówione przez Ciebie produkty. Doradztwo projektowe i techniczne.  Transport Twojego zamówienia. Umów się na dogodny dla Ciebie termin. Sprzedaż ratalna. Szczegóły u doradców.

Oferta:

nowy system Creative, który daje setki możliwości konfiguracji mebli; meble do pokoju dziennego, które można dostosowywać do własnych potrzeb. Kolekcje: Simple, ; funkcjonalne meble do pokoju dziecięcego; praktyczne biurka i inne meble do gabinetu; komplety mebli do sypialni. Kolekcje: Simple, Nature; funkcjonalne meble do kawalerki; meble dla młodzieży, które rosną wraz z dzieckiem. Kolekcje: Young Users, Stige, Concept; funkcjonalne meble do jadalni. Kolekcje: 4 You, Simple, Nature.

Wśród wielu rozwiązań, każdy znajdzie produkty dopasowane do swoich potrzeb i wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w salonie VOX przy ulicy Chełmińskiej 114A, wszystkie produkty można zobaczyć także na vox.pl. Do zobaczenia!

Wydarzenia w salonie

Darmowy projekt Vox Box (od 2022.04.05 - 2022.12.31)

Marzysz o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu?
Skontaktuj się z Naszym Salonem i wspólnie stworzymy projekt Twojego pomieszczenia.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 517653116 lub mailem na adres: grudziadz_chelminska@vox.pl

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)