Kraków

VOX. Salon mebli

Centrum MIX Meble, Wadowicka 8a, 30-415
krakow_wadowicka@vox.pl
tel. 12 307 11 24
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-15:00
zobacz jak dojechać

Centrum MIX Meble, Kraków, Wadowicka 8a

Salon VOX w Krakowie MIX Meble przy ul. Wadowicka 8A z ofertą mebli i artykułów dekoracyjnych to miejsce pełne pomysłów i inspiracji na wystrój wnętrz. Został zaprojektowany tak, by aranżacje różnych pomieszczeń przypominały realne wnętrza. Wiemy, że niezwykle ważna w procesie zakupowym jest rozmowa z wykwalifikowanym doradcą, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości, dlatego w salonie VOX w Krakowie każdy klient może liczyć na kompleksową obsługę i pomoc ze strony specjalistów. Nasi doradcy wesprą w procesie projektowania i wyboru odpowiednich produktów, korzystając z programu VOXBOX stworzą projekt Twojego wymarzonego wnętrza.

Usługi dostępne w naszym salonie:

Wsparcie stylistyczne. Bezpłatny pomiar w Twoim wnętrzu. Wystarczy skontaktować się z salonem telefonicznie lub mailowo. Certyfikowane ekipy montażowe, które dostarczą i zamontują zamówione przez Ciebie produkty. Doradztwo projektowe i techniczne.  Transport Twojego zamówienia. Umów się na dogodny dla Ciebie termin. Sprzedaż ratalna. Szczegóły u doradców.

Oferta:

nowy system Creative, który daje setki możliwości konfiguracji mebli; meble do pokoju dziennego, które można dostosowywać do własnych potrzeb. Kolekcje: Simple, ; funkcjonalne meble do pokoju dziecięcego; praktyczne biurka i inne meble do gabinetu; komplety mebli do sypialni. Kolekcje: Simple, Nature; funkcjonalne meble do kawalerki; meble dla młodzieży, które rosną wraz z dzieckiem. Kolekcje: Spot, Young Users, Stige, Concept; funkcjonalne meble do jadalni. Kolekcje: Simple, Nature.

Wśród wielu rozwiązań, każdy znajdzie produkty dopasowane do swoich potrzeb i wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w salonie VOX w MIX MEBLE, wszystkie produkty można zobaczyć także na vox.pl. Do zobaczenia!

Wydarzenia w salonie

Transport mebli GRATIS ! największy salon firmowy Mebli Vox - Wadowicka 8a (od 2023.02.05 - 2023.03.31)

Największy salon firmowy Mebli Vox znajdujący się w Centrum Mix Meble przy ul. Wadowickiej 8a w Krakowie zaprasza do skorzystania z darmowego transportu na terenie Krakowa.

Promocja obejmuje każdy zakup o wartości powyżej 5000 zł dokonany w salonie przy ul. Wadowickiej 8a.

Zapewniamy szybką i sprawną dostawę, wykonywaną przez profesjonalną ekipę serwisową!!!

Profesjonalny projekt wnętrza - GRATIS ! największy salon firmowy Mebli Vox - Wadowicka 8a (od 2023.02.05 - 2023.03.31)

Już dzis!

Mogą Państwo skorzystać z profesjonalnej usługi wizualizacji dostępnej w największym salonie firmowym Mebli Vox znajdującym się w Centrum Mix Meble na ul. Wadowickiej 8a w Krakowie.

Zapewniamy:
- Miłe i profesjonalne doradztwo!
- Projekt Gratis!
- Prezentacja całej oferty producenta na ekspozycji salonu!

Promocja dotyczy całej oferty Mebli Vox

RATY 0% ! największy salon firmowy Mebli Vox - Centrum Mix Meble Wadowicka 8a (od 2023.02.05 - 2023.04.08)


Największy salon firmowy Mebli Vox znajdujący się w Centrum Mix Meble na ul. Wadowickiej 8a w Krakowie zaprasza do skorzystania z prawdziwych rat 0% - bez żadnych kosztów.( RRSO 0%)

Decyzja kredytowa nawet w kilka minut.

Promocja dotyczy całej oferty Mebli Vox

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)