Kraków

VOX. Salon mebli

Centrum MIX Meble, Wadowicka 8a, 30-415
krakow_wadowicka@vox.pl
tel. 12 307 11 24
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-15:00
zobacz jak dojechać

Centrum MIX Meble, Kraków, Wadowicka 8a

O NAS

Meble VOX w Krakowie w salonie MIX Meble przy ul. Wadowicka 8A z ofertą mebli i artykułów dekoracyjnych Vox,  to miejsce pełne pomysłów i inspiracji na wystrój wnętrz. W salonie mebli Vox w Krakowie na ul. Wadowickiej 8a możecie Państwo w komfortowych warunkach obejrzeć wszystkie  kolekcje mebli Vox, zaprojektować  i skonfigurować pokój idealnie dopasowany do swojego wnętrza.  Mamy ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu z meblami Vox tak, by aranżacje różnych pomieszczeń przypominały realne wnętrza. Wiemy, że niezwykle ważna w procesie zakupowym jest rozmowa z wykwalifikowanym doradcą, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości, dlatego w naszym salonie w Krakowiekażdy klient może liczyć na kompleksową obsługę i pomoc ze strony specjalistów. Nasi doradcy wesprą w procesie projektowania i wyboru odpowiednich produktów, korzystając z programu VOXBOX stworzą projekt Twojego wymarzonego wnętrza.

OFERTA MEBLI VOX

Co sprawia, że dom jest przyjazny mieszkańcom? W VOX wierzymy, że najlepiej czujemy się we wnętrzach o których wyglądzie sami zdecydowaliśmy. Rozwiązania jakie oferują meble VOX są wynikiem obserwacji tego, jak dziś żyjemy i jak chcemy żyć.

Wśród wielu rozwiązań, każdy znajdzie produkty meble dopasowane do swoich potrzeb i wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w salonie VOX w MIX MEBLE przy ul. Wadowicka 8A, wszystkie produkty można zobaczyć także na vox.pl

ŚWIAT KOLEKCJI VOX: Pokojowe: Vox Simple, Creative, Vox Nature, Ribbon, 4 You, Młodzieżowe: Creative, Stige, Simple, Nest, Concept, Spot Young, Young Users, Sypialnie: Creative, Concept, Simple, Nature, 4 You Jadalnie: Creative, Simple, 4 You, Vox Nature, Vox meble wypoczynkowe: Sofy, Fotele, Narożniki, Pufy Baby Vox: Lounge, Concept, 4 You, Spot, Young Users, Simple, Milk Biuro: Creative, Simple, 4 You, Balance, Spot Przedpokój: Creative, Simple, Mio

dodatkowo, w naszym salonie vox znajdziecie również:

Panele lamelowe Linerio Panele tapicerowane Artykuły dekoracyjne USŁUGI Bezpłatny projekt w Twojego wnętrza. Wystarczy skontaktować się z salonem telefonicznie lub mailowo. Certyfikowane ekipy montażowe, które dostarczą i zamontują zamówione przez Ciebie produkty. Doradztwo techniczne. Wsparcie stylistyczne. Nasi doradcy pomogą dobrać meble, panele lamelowe czy artykuły dekoracyjne  pasujące do Twojego wnętrza. Transport Twoich zakupów. Umów się na optymalny dla Ciebie termin . Sprzedaż ratalna. Nasi doradcy wprowadzą Cię w szczegóły. O SIECI VOX

VOX to marka i sieć handlowa z najbogatszą na polskim rynku ofertą produktów i rozwiązań wnętrzarskich. To m.in. meble, artykuły dekoracyjne, systemy podłogowe i ścienne, drzwi. Oferujemy także szereg usług takich jak wparcie stylistyczne, montaż, transport i projektowanie wnętrz.

 

Wydarzenia w salonie

WIELKA WYPRZEDAŻ WYBRANYCH MEBLI Z EKSPOZYCJI !!! (od 2023.07.20 - 2023.09.30)

W trosce o jak najlepszą ekspozycją mebli w naszym salonie, staramy sią ja ciągle aktualizować.
Dlatego w tej chwili część mebli jest przecenionych nawet do -50%.
Zapraszamy do naszego salonu po okazje cenowe!

Profesjonalny projekt wnętrza - GRATIS ! największy salon firmowy Mebli Vox - Wadowicka 8a (od 2023.07.20 - 2023.09.30)

Już dzis!

Mogą Państwo skorzystać z profesjonalnej usługi wizualizacji dostępnej w największym salonie firmowym Mebli Vox znajdującym się w Centrum Mix Meble na ul. Wadowickiej 8a w Krakowie.

Zapewniamy:
- Miłe i profesjonalne doradztwo!
- Projekt Gratis!
- Prezentacja całej oferty producenta na ekspozycji salonu!

Promocja dotyczy całej oferty Mebli Vox

Transport mebli GRATIS ! największy salon firmowy Mebli Vox - Wadowicka 8a (od 2023.07.20 - 2023.09.30)

Największy salon firmowy Mebli Vox znajdujący się w Centrum Mix Meble przy ul. Wadowickiej 8a w Krakowie zaprasza do skorzystania z darmowego transportu na terenie Krakowa.

Promocja obejmuje każdy zakup o wartości powyżej 5000 zł dokonany w salonie przy ul. Wadowickiej 8a.

Zapewniamy szybką i sprawną dostawę, wykonywaną przez profesjonalną ekipę serwisową!!!

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)