Kraków

Wnętrza VOX
Salon mebli, drzwi i podłóg

King Square, Powstańców Wielkopolskich 18, 30-707
krakow_powstancow@vox.pl
tel. 535 913 933
Z uwagi na remont salon będzie realizował obsługę klientów zdalnie. Prosimy o kontakt telefoniczny i e-mailowy.
zobacz jak dojechać

King Square, Kraków, Powstańców Wielkopolskich 18

Salon Vox przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Krakowie to pierwszy  salon wnętrzarski Vox w okolicy!

Z nami możesz planować i realizować remont generalny! Zaczniemy od podłóg, następnie wybierzemy drzwi i listwy, na koniec wszystko uzupełnimy pięknymi meblami oraz artykułami dekoracyjnymi! 

W ofercie posiadamy produkty najbardziej uznanych producentów zarówno drzwi jak i podłóg. Podłogi różnego rodzaju tj. panele laminowane, podłogi winylowe, podłogi drewniane wartstwowe oraz lite. Drzwi zewnętrzne, klatkowe, wewnętrzne - płytowe, ramiakowe, drewniane. Cokoły i listwy przypodłogowe marki Vox oraz jako jedyni w Krakowie niezastąpione listwy Cubu Niemieckiej firmy Doellken. Ich cechą charakterystyczną są narożniki, które nie są przecinane a dzięki specjalnej gilotynie wycinany jest sam rdzeń listwy, dzięki czemu nie ma łączenia listew na narożniku. Projektanci i architekci współpracujący z nami najchętniej sięgają właśnie po tą listwę! 

Jesteśmy jedynym salonem w Krakowie w którym możecie Państwo wykonać wirtualny spacer po zaprojektowanym w programie VOXBOX pokoju, dzięki okularom VR i najwyższej jakości sprzęcie! 

Projekty wykonujemy bezpłatnie, niezbędne jest jedynie podanie przez klienta wymiarów i oczekiwań odnośnie aranżacji.

Nasi montażyści posiadają certyfikaty od producentów z którymi współpracujemy, dzięki czemu obowiązuje wydłużony okres gwarancji oraz jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom! 

Zapraszamy od odwiedzania naszego salonu w budynku C.H King Square znajdującego się na ulicy Powstańców Wielkopolskich 18A na I piętrze.

Jest ogromny parking otwarty i podziemny. 

 

 
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)