Kutno

VOX. Salon mebli

AS Meble, Przemysłowa 11/13, 99-300
kutno@vox.pl
tel. 518807232
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
zobacz jak dojechać

AS Meble, Kutno, Przemysłowa 11/13

As Meble to nowoczesna galeria mebli i dekoracji wnętrz, stworzona z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych i eleganckich rozwiązań w zakresie wyposażenia swojego domu. 

W naszym salonie mogą  obejrzeć Państwo wszystkie kolekcje dostępne w ofercie Meble Vox. Znajdują się tu między innymi pokoje z najnowszymi kolekcjami:  Simple, Nature, 4 You. Posiadamy duży wybór sypialni, pokoi dziennych, jadalni oraz meble do gabinetu. Oferujemy również meble tapicerowane oraz szeroką gamę art. dekoracyjnych. Dostępna jest także strefa z kolekcjami młodzieżowymi z grupy Young VOX - najnowsza kolekcja Stige, Concept, Nest, Spot , Young Users by VOX. Te kolekcje to nie gotowe, statyczne rozwiązania, lecz meble inspirujące do poszukiwań i kreatywnych zabaw. Young Users został wyróżniony nagrodami w różnych konkursach, między innymi w prestiżowym plebiscycie must have organizowanym podczas najważniejszego festiwalu designu w Polsce Łódź Design Festival. 

Dzięki programowi do aranżacji wnętrz VOXBOX jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrze, dobrać kolor ścian i dodatków. Wystarczy mieć przy sobie wymiary pomieszczenia, które chcemy zaprojektować, a doświadczeni doradcy pomogą w stworzeniu przytulnego i funkcjonalnego wnętrza. Możliwe jest też przesłanie wymiarów pomieszczenia na nasz adres mailowy kutno@vox.pl Przygotujemy projekt i odeślemy do Państwa.

Mamy świadomość, iż urządzenie nowego mieszkania wymaga wiele pracy i nakładów finansowych, dlatego ciągle doskonalimy się, żeby zaoferować Państwu miłą atmosferę zakupów, meble najlepszych producentów i fachowe doradztwo.

Zapraszamy do naszego salonu!

 

 
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)