Lubin

VOX. Salon mebli

Aleja 69, Legnicka 69, 59-300
lubin_legnicka@vox.pl
tel. 665844244
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-16:00

Aleja 69, Lubin, Legnicka 69

Salon mebli Vox jest to miejsce stworzone z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych, eleganckich i innowacyjnych rozwiązań w zakresie wyposażenia swojego domu.

W naszym salonie znajdą Państwo meble do jadalni, sypialni, gabinetu, pokoju dziennego oraz meble dla dzieci i młodzieży.  Znajdują się tu między innymi pokoje z najnowszymi kolekcjami:  Ribbon, Simple, Nature. Oferujemy również meble tapicerowane oraz szeroką gamę art. dekoracyjnych. Stworzyliśmy oddzielną strefę z kolekcjami młodzieżowymi z grupy Young VOX - najnowsza kolekcja Stige, Concept , Spot by VOX, Young Users by VOX. Te kolekcje to nie gotowe, statyczne rozwiązania, lecz meble inspirujące do poszukiwań i kreatywnych zabaw. Young Users został wyróżniony nagrodami w różnych konkursach, między innymi w prestiżowym plebiscycie must have organizowanym podczas najważniejszego festiwalu designu w Polsce Łódź Design Festival.

Dzięki programowi do aranżacji wnętrz VOXBOX jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrze, dobrać kolor ścian i dodatki. Wystarczy mieć przy sobie wymiary pomieszczenia, które chcą Państwo zaaranżować, a doświadczeni doradcy pomogą w stworzeniu przytulnego i funkcjonalnego wnętrza.

Mamy świadomość, iż urządzenie nowego mieszkania wymaga wiele pracy i nakładów finansowych, dlatego doskonalimy się, żeby zaoferować Państwu miłą atmosferę zakupów, meble najlepszej jakości i fachowe doradztwo. Oferujemy również usługę montażu i transportu.

Serdecznie zapraszamy!
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)