Lublin

VOX. Salon mebli

Skende Shopping, Spółdzielczości Pracy 88, 20-147
lublin_spoldzielczosci@vox.pl
tel. 502 517 29 9
Poniedziałek - Piątek: 10:00-21:00
Sobota: 9:00-21:00
Niedziela: 9:00-20:00
zobacz jak dojechać

Skende Shopping, Lublin, Spółdzielczości Pracy 88

LIKWIDACJA  SALONU !!! PRZECENY DO -70%

ZOSTAJEMY DLA PAŃSTWA W LUBLINIE

W C.H. GALA ul.FABRYCZNA 2 

Salon VOX w Lublinie w Centrum Handlowym Skende Shopping przy ul. Spółdzielczości Pracy 88 z ofertą mebli i artykułów dekoracyjnych to miejsce pełne pomysłów i inspiracji na wystrój wnętrz. Salon posiada niezależne wejście od parkingu. Został zaprojektowany tak, by aranżacje różnych pomieszczeń przypominały realne wnętrza. Wiemy, że niezwykle ważna w procesie zakupowym jest rozmowa z wykwalifikowanym doradcą, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości, dlatego w salonie VOX w Galerii Skende każdy klient może liczyć na kompleksową obsługę i pomoc ze strony specjalistów. Nasi doradcy wesprą w procesie projektowania i wyboru odpowiednich produktów, korzystając z programu VOXBOX stworzą projekt Twojego wymarzonego wnętrza.

Usługi dostępne w naszym salonie:

Wsparcie stylistyczne. Wystarczy skontaktować się z salonem telefonicznie lub mailowo. Certyfikowane ekipy montażowe, które dostarczą i zamontują zamówione przez Ciebie produkty. Doradztwo projektowe i techniczne. Transport Twojego zamówienia. Umów się na dogodny dla Ciebie termin. Sprzedaż ratalna. Szczegóły u doradców.

Oferta:

Nowy system Creative, który daje setki możliwości konfiguracji mebli; meble do pokoju dziennego, które można dostosowywać do własnych potrzeb. Kolekcje: Simple, ; funkcjonalne meble do pokoju dziecięcego; praktyczne biurka i inne meble do gabinetu; komplety mebli do sypialni. Kolekcje: Simple, Nature; funkcjonalne meble do kawalerki; meble dla młodzieży, które rosną wraz z dzieckiem. Kolekcje: Spot, Young Users, Stige, Concept; funkcjonalne meble do jadalni. Kolekcje: Simple, Nature.

Wśród wielu rozwiązań, każdy znajdzie produkty dopasowane do swoich potrzeb i wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w salonie VOX przy ulicy Spółdzielczości Pracy 88 w Lublinie, wszystkie produkty można zobaczyć także na vox.pl. Do zobaczenia!

Wydarzenia w salonie

Projekt wnętrza gratis!!! (od 2022.11.17 - 2025.12.31)

Marzysz o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu?
Skontaktuj się z naszym salonem Meble VOX w Skende i wspólnie stworzymy projekt Twojego wnętrza gratis !!!

Likwidacja salonu !!!Wyprzedaż mebli z ekspozycji !!! Rabaty!!!* (od 2023.01.01 - 2023.02.28)

*szczegóły u doradców w salonie .
Zapraszamy !!!

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)