Mława

VOX. Salon mebli

Meblolux, Nowa Wieś 8A przy trasie S7, 06-500
mlawa@vox.pl
tel. 509820705
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
zobacz jak dojechać

Meblolux, Mława, Nowa Wieś 8A przy trasie S7

 

Ze względu na trudna sytuację epidemiologiczną pracujemy dla Was w zmienionej formie przy zachowaniu wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

Od dzisiaj nasz salon funkcjonuje, jako PUNKT ODBIORU MEBLI.

Pozostajemy do Waszej dyspozycji telefonicznie, mailowo oraz osobiście w salonie!

Możecie wybrać najwygodniejszą dla siebie formę składania zamówienia i kontaktu z nami.

Zapraszamy !

poniedziałek - piątek w godz. 10-18

sobota w godz.  10-14

 

 

W salonie doświadczyć można przykładowe aranżacje z większością kolekcji Meble VOX, w tym z najnowszymi  - Creative Simple, Concept, Nature, Balance oraz Young Users ECO

Szczególnie polecamy kolekcje dziecięce i młodzieżowe, które nie są zwykłymi meblami, ale dzięki możliwości dopasowywania do wnętrz, charakteru osoby, nastroju lub po prostu zamiłowania, stają się strefą kreatywną, dzięki której możemy zadbać o rozwój dzieci i młodzieży, jak i również dopasowywać do wieku. Bez zmiany mebli można dobierać ich kolorystykę czy dodatki. Biurko rosnące z dzieckiem, to dla nas rzecz całkowicie oczywista. 

Oprócz kolekcji młodzieżowych posiadamy również meble do każdego innego wnętrza – sypialnia, jadalnia, pokój dzienny, kawalerka, biuro, przedpokój.

Bogata oferta mebli tapicerowanych oraz artykułów dekoracyjnych pozwoli Państwu w całości urządzić swoje wnętrza.

A dla maluszków polecamy kolekcje BABY VOX

Warto tutaj również wspomnieć, że kolekcje VOX cieszą się ogromny uznaniem na rynku, udokumentowanym wieloma nagrodami za połączenie designu z funkcjonalnością. Ostatnia z tych najbardziej znaczących, to IF Design Award 2015 za piętrowe łóżko młodzieżowe Spot by VOX.

W naszym salonie możecie Państwo również bezpłatnie zaprojektować swoje wnętrza. Nasi doradcy z przyjemnością skonfigurują Państwa wnętrza przy pomocy programu VOXBOX oraz dobiorą odpowiednie kolory podłóg, ścian i drzwi. Wystarczy podać w salonie wymiary pomieszczeń i ich ustawienie (skosy ścian, sufitu, okna, drzwi itp.) oraz nazwę kolekcji, którą jesteście Państwo zainteresowani lub wysłać to wszystko na nasz adres mail.

 Serdecznie zapraszamy
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)