Namysłów

VOX. Salon mebli

Kraft Wnętrza, Oleśnicka 13A, 46-100
namyslow@vox.pl
tel. 774 110 91 0
Poniedziałek - Piątek: 9:00-18:00
Sobota: 9:00-14:00

Kraft Wnętrza, Namysłów, Oleśnicka 13A

Salon Wnętrz Kraft to nowoczesna galeria mebli i dekoracji wnętrz, stworzona z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych i eleganckich rozwiązań w zakresie wyposażenia każdego domu. 

W naszym salonie mogą obejrzeć Państwo wszystkie kolekcje dostępne w ofercie Meble Vox. Znajdują się tu między innymi pokoje z najnowszymi kolekcjami: Simple, Stige, Tuli i Young Users Eco. Prezentujemy rownież kolekcje Frame i Nature, Balance, Spot, Lori, 2PiR, R&O, 4You, Custom, Muto, HiFi i Mio. Posiadamy duży wybór sypialni, pokoi dziennych, jadalni oraz mebli do gabinetu. Oferujemy meble tapicerowane oraz szeroką gamę artykułów dekoracyjnych. Dostępna jest także strefa z kolekcjami młodzieżowymi z grupy Young VOX - najnowsza kolekcja Concept, Nest , Spot by VOX, Smart by VOX, Young Users by VOX oraz Evolve. Te kolekcje to nie gotowe, statyczne rozwiązania, lecz meble inspirujące do poszukiwań i kreatywnych zabaw. Young Users został wyróżniony nagrodami w wielu konkursach, między innymi w prestiżowym plebiscycie must have organizowanym podczas najważniejszego festiwalu designu w Polsce Łódź Design Festival.

Dzięki programowi do aranżacji wnętrz VOXBOX jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrze, dobrać kolor ścian i dodatków. Wystarczy mieć przy sobie wymiary pomieszczenia, które chcemy zaprojektować, a doświadczeni doradcy pomogą w stworzeniu przytulnego i funkcjonalnego wnętrza.

Mamy świadomość, iż urządzenie nowego mieszkania wymaga wiele pracy i nakładów finansowych, dlatego doskonalimy się, żeby zaoferować Państwu miłą atmosferę zakupów, meble najlepszych producentów i fachowe doradztwo. Oferujemy rónież usługę montażu i transportu.

Zapraszamy do naszego salonu!

www.kraftwnetrza.pl

 

Do zobaczenia w Krafcie !
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)