Ostrów Wielkopolski

VOX. Salon mebli

Głogowska 9, 63-400
ostrow_glogowska@vox.pl
tel. 575 189 992
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

Ostrów Wielkopolski, Głogowska 9

Salon Meble Vox w Ostrowie Wielkopolskim to miejsce stworzona z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych, eleganckich i innowacyjnych rozwiązań w zakresie wyposażenia swojego domu. 

W naszym salonie mogą  obejrzeć Państwo wszystkie kolekcje dostępne w ofercie Meble Vox. Znajdują się tu między innymi pokoje z najnowszymi kolekcjami: Creative, Simple, Frame, Nature,  Balance i Spot. Posiadamy duży wybór sypialni, pokoi dziennych, jadalni oraz mebli do gabinetu, a tekże meble dla najmłodszych z linii Baby Vox. Oferujemy również meble tapicerowane oraz szeroką gamę art. dekoracyjnych. Dostępna jest także strefa z kolekcjami młodzieżowymi z grupy Young VOX: Concept, Nest, Spot , Young Users, Stige i Evolve. Te kolekcje to nie gotowe, statyczne rozwiązania, lecz personalizowane meble inspirujące do poszukiwań i kreatywnych zabaw. Young Users został wyróżniony nagrodami w różnych konkursach, między innymi w prestiżowym plebiscycie must have organizowanym podczas najważniejszego festiwalu designu w Polsce Łódź Design Festival.

Dzięki programowi do aranżacji wnętrz VOXBOX jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrze, dobrać kolor ścian i dodatków. Wystarczy mieć przy sobie wymiary pomieszczenia, które chcemy zaprojektować, a doświadczeni doradcy pomogą w stworzeniu przytulnego i funkcjonalnego wnętrza. Swoje wymarzone wnętrze można zobaczyć na realistycznych wizualizacjach przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie.

Mamy świadomość, iż urządzenie nowego mieszkania wymaga wiele pracy i nakładów finansowych, dlatego doskonalimy się, żeby zaoferować Państwu miłą atmosferę zakupów, meble najlepszej jakości i fachowe doradztwo. Oferujemy również usługę montażu i transportu.

Zapraszamy do naszego salonu!

 

WYPRZEDAŻ MEBLI Z EKSPOZYCJI:

Zachęcamy do kupna mebli z ekspozycji w  obniżonych cenach.

Kolekcje mebli które w chwili obecnej mamy na wyprzedaży to: HiFi , MUTO, NEST, 2PiR.

 

 
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)