Piotrków Trybunalski

Wnętrza VOX
Salon mebli, drzwi
i podłóg

Łódzka 66, 97-300
piotrkow@vox.pl
tel. 446470888
Poniedziałek - Piątek: 9:00-18:00
Sobota: 9:00-14:00
zobacz jak dojechać

Piotrków Trybunalski, Łódzka 66

Salon VOX w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Łódzkiej 66 z ofertą mebli i artykułów dekoracyjnych oraz drzwi i podłóg to miejsce pełne pomysłów i inspiracji na wystrój wnętrz. Został zaprojektowany tak, by aranżacje różnych pomieszczeń przypominały realne wnętrza. Wiemy, że niezwykle ważna w procesie zakupowym jest rozmowa z wykwalifikowanym doradcą, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości, dlatego w salonie VOX w Piotrkowie każdy klient może liczyć na kompleksową obsługę i pomoc ze strony specjalistów. Nasi doradcy wesprą w procesie projektowania i wyboru odpowiednich produktów, korzystając z programu VOXBOX stworzą projekt Twojego wymarzonego wnętrza. Na 550 m2 znajduje się wiele ciekawych aranżacji wnętrz. Łączymy style i szukamy praktycznych rozwiązań dla różnych pomieszczeń - pokoju dziennego, sypialni, czy pokoju dla najmłodszych. Wybierając się do sklepu stacjonarnego, możesz sprawdzić, jak prezentują się nasze drzwi, podłogi, meble i akcesoria dekoracyjne oraz na własne oczy przekonać się o ich wysokiej jakości.

Usługi dostępne w naszym salonie:

Wsparcie stylistyczne. Bezpłatny pomiar w Twoim wnętrzu. Wystarczy skontaktować się z salonem telefonicznie lub mailowo. Certyfikowane ekipy montażowe, które dostarczą i zamontują zamówione przez Ciebie produkty. Doradztwo projektowe i techniczne.  Transport Twojego zamówienia. Umów się na dogodny dla Ciebie termin. Sprzedaż ratalna. Szczegóły u doradców.

Oferta:

nowy system Creative, który daje setki możliwości konfiguracji mebli; meble do pokoju dziennego, które można dostosowywać do własnych potrzeb. Kolekcje: Simple, ; funkcjonalne meble do pokoju dziecięcego; praktyczne biurka i inne meble do gabinetu; drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, wejściowe oraz pasujące do nich klamki; komplety mebli do sypialni. Kolekcje: Simple, Nature, ; różne odcienie paneli podłogowych; funkcjonalne meble do kawalerki; meble dla młodzieży, które rosną wraz z dzieckiem. Kolekcje: Spot, Young Users, Stige, Concept; funkcjonalne meble do jadalni. Kolekcje: Simple, Nature; niezbędne wykończenia wnętrz, takie jak narożniki wewnętrzne, czy listwy startowe; praktyczne meble do przedpokoju, takie jak małe komody z szufladami; duże biurka i inne meble do gabinetu; drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, wejściowe oraz pasujące do nich klamki; komplety mebli do sypialni; wyposażenie i meble do pokoju dziennego; różne odcienie paneli podłogowych; funkcjonalne meble do kawalerki; nowoczesne meble dla młodzieży; stylowe meble do jadalni.

Wśród wielu rozwiązań, każdy znajdzie produkty dopasowane do swoich potrzeb i wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w salonie VOX przy ulicy Łódzkiej 66, wszystkie produkty można zobaczyć także na vox.pl. Do zobaczenia!
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)