Piotrków Trybunalski

Wnętrza VOX
Salon mebli, drzwi i podłóg

Łódzka 66, 97-300
piotrkow@vox.pl
tel. 446470888
Poniedziałek - Piątek: 9:00-18:00
Sobota: 9:00-14:00
zobacz jak dojechać

Piotrków Trybunalski, Łódzka 66

Salony meblowe VOX to miejsca pełne pomysłów na wyposażenie wnętrz. W oryginalnych kolekcjach w salonie w Piotrkowie Trybunalskim znajdziemy m.in.: praktyczne meble przedpokoju, takie jak małe komody z szufladami; duże biurka i inne meble do gabinetu; drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, wejściowe oraz pasujące do nich klamki; komplety mebli do sypialni; wyposażenie i meble do pokoju dziennego; różne odcienie paneli podłogowych; funkcjonalne meble do kawalerki; nowoczesne meble dla młodzieży; stylowe meble do jadalni.

O Salonie VOX Piotrków Trybunalski: Jednym z naszych salonów jest salon mebli, drzwi i podłóg w Piotrkowie Trybunalskim, który mieści się przy ulicy Łódzkiej 66. Na 550 m2 znajduje się wiele ciekawych aranżacji wnętrz. Łączymy style i szukamy praktycznych rozwiązań dla różnych pomieszczeń - pokoju dziennego, sypialni, czy pokoju dla najmłodszych. Wybierając się do sklepu stacjonarnego, możesz sprawdzić, jak prezentują się nasze drzwi, podłogi, meble i akcesoria dekoracyjne oraz na własne oczy przekonać się o ich wysokiej jakości. Konsultanci w salonie VOX z chęcią przedstawią wybrane produkty i w pełni pomogą w urządzeniu mieszkania lub domu, z pomocą darmowego projektu w programie VOXBOX. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 18, a także mogą Państwo skorzystać z naszych usług w soboty między godziną 9, a 14. Zapraszamy zatem na wizytę i życzymy udanych zakupów! :)

Wydarzenia w salonie

Projekt GRATIS (od 2019.03.01 - 2022.08.26)

Zapraszamy do skorzystania z darmowego projektowania wnętrza.Prześlij nam na adres mailowy piotrkow@vox.pl wymiary pokoju, swoje preferencje i kontakt do siebie, a my pomożemy Ci w zaprojektowaniu wnętrza.
Serdecznie zapraszamy!!!

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)