Racibórz

VOX. Salon mebli

Arthen-Basztowa, Nowa 17, 47-400
raciborz@vox.pl
tel. 32 415 07 78
Poniedziałek - Piątek: 9:30-20:00
Sobota: 9:00-18:00
zobacz jak dojechać

Arthen-Basztowa, Racibórz, Nowa 17

Salon wyposażenia BASZTOWA to nowoczesna galeria mebli i dekoracji wnętrz, stworzona z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych i eleganckich rozwiązań w zakresie wyposażenia swojego domu. 

W naszym salonie mogą obejrzeć Państwo wszystkie kolekcje dostępne w ofercie Meble Vox. Znajdują się tu między innymi pokoje z najnowszymi kolekcjami: Simple. Concept, Spot, 4 YOU i inne. Posiadamy duży wybór sypialni, pokoi dziennych, jadalni oraz mebli do gabinetu. Oferujemy również meble tapicerowane oraz szeroką gamę artykułów dekoracyjnych, a także meble dla najmłodszych z linii Baby Vox.

Dostępna jest także strefa z kolekcjami młodzieżowymi z grupy Young VOX - Nest, Spot by VOX, Young Users by VOX. Te kolekcje to nie gotowe, statyczne rozwiązania, lecz meble inspirujące do poszukiwań i kreatywnych zabaw. Young Users został wyróżniony nagrodami w różnych konkursach, między innymi w prestiżowym plebiscycie must have organizowanym podczas najważniejszego festiwalu designu w Polsce Łódź Design Festival.

Dzięki programowi do aranżacji wnętrz VOXBOX jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrze, dobrać kolor ścian i dodatków. Wystarczy mieć przy sobie wymiary pomieszczenia, które chcemy zaprojektować, a doświadczeni doradcy pomogą w stworzeniu przytulnego i funkcjonalnego wnętrza.

Mamy świadomość, iż urządzenie nowego mieszkania wymaga wiele pracy i nakładów finansowych, dlatego doskonalimy się, żeby zaoferować Państwu miłą atmosferę zakupów, meble najlepszych producentów i fachowe doradztwo. Oferujemy rónież usługę montażu i transportu.

Zapraszamy do naszego salonu!
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)