Radom

VOX. Salon mebli

Łucznik Park, Młodzianowska 75, 26-612
radom_mlodzianowska@vox.pl
tel. 663330011
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-15:00

Łucznik Park, Radom, Młodzianowska 75

HEBAN FAMILY, Łucznik Park, Radom, ul. Młodzianowska 75.

W salonie obejrzeć można przykładowe aranżacje najnowszych oraz najpopularniejszych kolekcji Mebli VOX.

Najnowsza kolekcja – CREATIVE – nieograniczone możliwości konfiguracji. Umożliwia stworzenie mebla od podstaw - dokładnie według Twoich potrzeb. Możemy zmieniać tu zarówno wygląd jak i wnętrze mebli decydując o tym gdzie mają się znaleźć szuflady, drzwi, półki, drążki itd - możliwości jest mnóstwo. Bogata paleta barw, kilkanaście rodzajów uchwytów i nóżek

Szczególnie polecamy kolekcje dziecięce i młodzieżowe, które nie są zwykłymi meblami, ale dzięki możliwości dopasowywania do wnętrz, charakteru osoby, nastroju lub po prostu zamiłowania, stają się strefą kreatywną, dzięki której możemy zadbać o rozwój dzieci i młodzieży, jak i również dopasowywać do wieku. Bez zmiany mebli można dobierać ich kolorystykę czy dodatki. Biurko rosnące z dzieckiem, to dla nas rzecz całkowicie oczywista. Te kolekcje to: CONCEPT, SIMPLE, 4YOU, STIGE, YOUNG USERS, EVOLVE czy NEST.

Oprócz kolekcji młodzieżowych posiadamy również meble do każdego innego wnętrza – sypialnia, jadalnia, pokój dzienny czy biuro. Te kolekcje to: CREATIVE, NATURE, RIBBON, LORI, SPOT.

Bogata oferta mebli tapicerowanych oraz artykułów dekoracyjnych pozwoli Państwu w całości urządzić swoje wnętrza.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)