Radom

VOX. Salon mebli

Łucznik Park, Młodzianowska 75, 26-612
radom_mlodzianowska@vox.pl
tel. 663330011
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-15:00

Łucznik Park, Radom, Młodzianowska 75

Witamy w nowo otwartym salonie Meble VOX w centrum meblowym Łucznik Park w Radomiu.

W salonie doświadczyć można przykładowe aranżacje z wszystkimi kolekcjami Meble VOX, w tym z najnowszymi kolekcjami (2017/18) - Simple , Custom, Nature, Young Users ECO, Stige.

Szczególnie polecamy kolekcje młodzieżowe, które nie są zwykłymi melbami, ale dzięki możliwości dopasowywania do wnętrz, charakteru osoby, nastroju lub po prostu zamiłowania, stają się strefą kreatywną, dzięki której możemy zadbać o rozwój dzieci i młodzieży, jak i również dopasowywać do wieku dziecka. Bez zmiany mebli można zmieniać ich kolorystykę czy dodatki. Biurko rosnące z dzieckiem, to dla nas rzecz całkowicie oczywiste. Te kolekcje, to Custom, Nest, Lori, Young Users by VOX, Smart by VOX oraz Spot by VOX. Dodatkowo polecamy kolekcje młodzieżowe - Evolve oraz 2PiR.

Kolekcja Simple daje możliwość dopasowania do każdego wnętrza ponieważ dysponuje czterema wersjami kolorystycznymi, które można, w ramach jednej bryły łączyć ze sobą - biel, czerń, szary, dąb.

Kolekcja 4You by VOX, to również ogromne możliwości kreowania własnego wnętrza w zależności od własnych potrzeb czy nastrojów. Konstrukcje mebli pozwalają na uzupełnianie ich różnorakimi dodatkami, a biel daje możliwość dowolnej kolorystyki tych dodatków.

Dla miłośników awangardowych rozwiązań bez jednej prostej płaszczyzny polecamy kolekcję HiFi. Tutaj każda bryła ma inną szerokość, wysokość i głebokość. Dzięki temu wnętrze staje się dużo bardziej dynamiczne, a więc i atrakcyjne.

Warto tutaj również wspomnieć, że kolekcje VOX cieszą się ogromny uznaniem na rynku, udokumentowanym wieloma nagrodami za połączenie designu z funkcjonalnością. Ostatnia z tych najbardziej znaczących, to  IF Design Award 2015 za piętrowe łóżko młodziezowe Spot by VOX.

W naszym salonie możecie Państwo również bezpłatnie zaprojektować swoje wnętrza. Nasi doradcy z przyjemnością skonfigurują Państwa wnętrza przy pomocy programu VOXBOX oraz dobiorą odpowiednie kolory podłóg, ścian i drzwi z konfiguratorem Dobierz Wnętrze. Wystarczy podać w salonie wymiary pomieszczeń i ich ustawienie (skosy ścian, sufitu, okna, drzwi itp.) oraz nazwę kolekcji, którą jesteście Państwo zainteresowani lub wysłać to wszystko na nasz adres mail.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)