Tarnobrzeg

VOX. Salon mebli

Salon meblowy Art Plus, Kwiatkowskiego 12, 39-400
tarnobrzeg_kwiatkowskiego@vox.pl
tel. 15 8236276
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

Salon meblowy Art Plus, Tarnobrzeg, Kwiatkowskiego 12

 

Pragniemy poinformować, że nasz Salon pracuje nieprzerwanie w stałych godzinach.
Jesteśmy także dostępni telefonicznie oraz mailowo. 
Zachęcamy do kontaktu!
(15) 823-62-76
tarnobrzeg_kwiatkowskiego@vox.pl

 

W salonie mebli VOX w Tarnobrzegu  oferujemy wszystkie kolekcje marki VOX. Ekspozycja została zaprojektowana tak, aby przypominała realne, domowe wnętrza. Aranżacje przedstawiają propozycję pokoi dziennych, jadalni, a także pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Łącząc style, szukamy praktycznych rozwiązań dla różnych pomieszczeń. Nowością w naszej ofercie jest system CREATIVE, który daje niemal nieograniczone możliwości konfiguracji. Umożliwia on stworzenie mebla od podstaw – dokładnie według Twoich potrzeb lub skorzystanie z przygotowanych przez nas, gotowych propozycji. Prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a bardziej niż moda i zdefiniowana stylistyka liczą się osobiste potrzeby i styl życia domowników. Dlatego naszym celem jest inspirowanie, doradzanie i dostarczanie kompleksowych rozwiązań dopasowanych mebli i ścian dekoracyjnych uzupełnionych bogatą ofertą mebli tapicerowanych, krzeseł oraz dekoracji.

Każdy element wnętrza ma znaczenie. Wpływa na jego klimat i na to, jak się w nim czujemy. Dlatego wykańczając ściany decydujemy jaką rolę mają pełnić- bohatera drugiego planu czy ozdoby wnętrza. Niezależnie od wyboru pomogą w tym panele Linerio (popularne lamele)  oraz system Kerradeco. Nadają one wyjątkowego charakteru i pomagają wyznaczyć różne strefy, tworząc funkcjonalne tło dla naszej pracy, pasji, ulubionych obrazów czy mebli.

Wierzymy, że „wyspani mogą więcej!” W naszej ofercie posiadamy również materace firmy HILDING. Wybrane modele można przetestować w naszych sypialniach i wybrać dla siebie najwygodniejszy.

Wśród wielu rozwiązań, każdy znajdzie produkty dopasowane do swoich potrzeb i wnętrza, a w razie potrzeby nasi doradcy pomogą w procesie projektowania i wyboru odpowiednich produktów, korzystając z programu VOXBOX stworzą projekt Twojego wymarzonego wnętrza.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w salonie VOX  w Tarnobrzegu

 

 

Do zobaczenia !

 

 

 

Wydarzenia w salonie

MATERACE FIRMY HILDING 20% TANIEJ (od 2021.07.26 - 2021.09.30)

ZAPRASZAMY!

-20% NA WYBRANE ARTYKUŁY DEKORACYJNE (od 2021.08.06 - 2021.09.30)

Zaaranżuj swoją idealną przestrzeń i wybierz najbardziej pomocne dodatki. Do wyboru masz kilkadziesiąt produktów w specjalnych cenach. To m.in. lampki biurkowe, tablice i globusy korkowe, podkładki, pojemniki i organizery.

https://www.vox.pl/promocja-ucz-sie-pracuj-tworz

PROJEKT GRATIS (od 2021.09.01 - 2021.10.31)

PROJEKT WNĘTRZA GRATIS

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)