Tarnobrzeg

VOX. Salon mebli

Salon meblowy Art Plus, Kwiatkowskiego 12, 39-400
tarnobrzeg_kwiatkowskiego@vox.pl
tel. 15 8236276
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

Salon meblowy Art Plus, Tarnobrzeg, Kwiatkowskiego 12

 

Pragniemy poinformować, że nasz Salon pracuje nieprzerwanie w stałych godzinach. Jesteśmy także dostępni telefonicznie oraz mailowo.  Zachęcamy do kontaktu! (15) 823-62-76 tarnobrzeg_kwiatkowskiego@vox.pl

 

W salonie mebli VOX w Tarnobrzegu  oferujemy wszystkie kolekcje marki VOX. Ekspozycja została zaprojektowana tak, aby przypominała realne, domowe wnętrza. Aranżacje przedstawiają propozycję pokoi dziennych, jadalni, a także pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Łącząc style, szukamy praktycznych rozwiązań dla różnych pomieszczeń. Nowością w naszej ofercie jest system CREATIVE, który daje niemal nieograniczone możliwości konfiguracji. Umożliwia on stworzenie mebla od podstaw – dokładnie według Twoich potrzeb lub skorzystanie z przygotowanych przez nas, gotowych propozycji. Prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a bardziej niż moda i zdefiniowana stylistyka liczą się osobiste potrzeby i styl życia domowników. Dlatego naszym celem jest inspirowanie, doradzanie i dostarczanie kompleksowych rozwiązań dopasowanych mebli i ścian dekoracyjnych uzupełnionych bogatą ofertą mebli tapicerowanych, krzeseł oraz dekoracji.

Każdy element wnętrza ma znaczenie. Wpływa na jego klimat i na to, jak się w nim czujemy. Dlatego wykańczając ściany decydujemy jaką rolę mają pełnić- bohatera drugiego planu czy ozdoby wnętrza. Niezależnie od wyboru pomogą w tym panele Linerio (popularne lamele)  oraz system Kerradeco. Nadają one wyjątkowego charakteru i pomagają wyznaczyć różne strefy, tworząc funkcjonalne tło dla naszej pracy, pasji, ulubionych obrazów czy mebli.

Nowością w naszej ofercie są panele tapicerowane "SOFORM" to ozdobne wykończenie ściany mające szereg praktycznych walorów- zapewniają miękkie i wygodne oparcie, ułatwiają organizację przestrzeni oraz poprawiają akustykę pomieszczenia. Panele są dostępne w wielu kształtach i kolorach, co ułatwia dostosowanie ich do konkretnego wnętrza. Dzięki swojej miękkości świetnie sprawdzą się w sypialni - jako komfortowy zagłówek lub oparcie. Doskonale spiszą się także w roli elementu dekoracyjnego w salonie. Dzięki dostepnym akcesoriom pomogą uporządkować notatki lub wyeksponować pamiątki. 

Wierzymy, że „wyspani mogą więcej!” W naszej ofercie posiadamy również materace firmy HILDING. Wybrane modele można przetestować w naszych sypialniach i wybrać dla siebie najwygodniejszy.

Wśród wielu rozwiązań, każdy znajdzie produkty dopasowane do swoich potrzeb i wnętrza, a w razie potrzeby nasi doradcy pomogą w procesie projektowania i wyboru odpowiednich produktów, korzystając z programu VOXBOX stworzą projekt Twojego wymarzonego wnętrza.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w salonie VOX  w Tarnobrzegu

 

 

Do zobaczenia !

 

 

 

Wydarzenia w salonie

PROJEKT WNĘTRZA GRATIS (od 2022.01.01 - 2022.03.31)

Zapraszamy wszystkich klientów do skorzystania z darmowej usługi wizualizacji/aranżacji wnętrza, wykonanej przez wykwalifikowanych doradców, przy dobrej kawie.

WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI (od 2022.01.11 - 2022.02.28)

WYPRZEDAŻ DO -20% KOLEKCJI EKSPOZYCJNEJ NEST.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W SALONIE PRZY ul. KWIATKOWSKIEGO 12 w TARNOBRZEGU.

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)