Tarnowskie Góry

VOX. Salon mebli

MySweetRoom, Semaforowa 1, 42-600
tarnowskie_gory_semaforowa@vox.pl
tel. 575 333 510
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
zobacz jak dojechać

MySweetRoom, Tarnowskie Góry, Semaforowa 1

Wyjątkowy salon Mebli VOX - specjalizujący się w tworzeniu pokoi dla dzieci oraz młodzieży.

Zaprojektujemy dla Ciebie całe wnętrze i pomożemy kompleksowo wyposażyć w meble oraz wszelkie dodatki takie jak lampy, materace, tapety, dywany i inne tekstylia. Skorzystaj z porady naszych doradców, którzy pomogą dobrać odpowiednie meble oraz wyposażenie oraz odpowiedzą na wszelkie techniczne wątpliwości.

Chcesz zobaczyć jak będzie wyglądało Twoje wnętrze z nowymi meblami - usługa projektowa to rozwiązanie dla Ciebie! Zobacz fotorealistyczną wizualizację i upewnij się w swoim wyborze, zanim dokonasz zakupu. Projektujemy wnętrza dla tych dużych i dla tych najmłodszych. Serdecznie Zapraszamy :)!

Salon VOX w Tarnowskich Górach przy ul. Semaforowej 1 z ofertą mebli i artykułów dekoracyjnych to miejsce pełne pomysłów i inspiracji na wystrój wnętrz. Został zaprojektowany tak, by aranżacje różnych pomieszczeń przypominały realne wnętrza. Wiemy, że niezwykle ważna w procesie zakupowym jest rozmowa z wykwalifikowanym doradcą, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości, dlatego w salonie VOX w Tarnowskich Górach każdy klient może liczyć na kompleksową obsługę i pomoc ze strony specjalistów. Nasi doradcy wesprą w procesie projektowania i wyboru odpowiednich produktów, korzystając z programu VOXBOX stworzą projekt Twojego wymarzonego wnętrza.

Usługi dostępne w naszym salonie:

Wsparcie stylistyczne. Bezpłatny pomiar w Twoim wnętrzu. Wystarczy skontaktować się z salonem telefonicznie lub mailowo. Certyfikowane ekipy montażowe, które dostarczą i zamontują zamówione przez Ciebie produkty. Doradztwo projektowe i techniczne.  Transport Twojego zamówienia. Umów się na dogodny dla Ciebie termin. Sprzedaż ratalna. Szczegóły u doradców.

Oferta:

nowy system Creative, który daje setki możliwości konfiguracji mebli; meble do pokoju dziecięcego, które można dostosowywać do własnych potrzeb. Kolekcje: Simple, ; funkcjonalne meble do pokoju dziecięcego; meble dla młodzieży, które rosną wraz z dzieckiem. Kolekcje: Spot, Young Users, Stige, Concept;

Wśród wielu rozwiązań, każdy znajdzie produkty dopasowane do swoich potrzeb i wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w salonie VOX przy ulicy Semaforowej 1, wszystkie produkty można zobaczyć także na vox.pl. Do zobaczenia!

 

Wydarzenia w salonie

Zaprojektuj pokój dziecka razem z nami! (od 2021.12.16 - 2022.12.31)

Zaprojektuj pokój dla Twojego dziecka razem z nami!

Nasz salon w Tarnowskich Górach specjalizuje się w projektach pokoi dla dzieci i młodzieży. Przygotujemy dla Ciebie fotorealistyczne wizualziacje wraz ze szczegółową wyceną. Pomożemy Ci urządzić pokój dla dziecka w przemyślany i spójny sposób - tak aby przestrzeń była zarówno piękna jak i funkcjonalna. Napisz do nas by zobaczyć więcej naszych projektów z meblami VOX.

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)