Turek

VOX. Salon mebli

Park Handlowy Turkovia, Komunalna 2, 62-700
turek@vox.pl
tel. 661 301 781
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 9:00-14:00

Park Handlowy Turkovia, Turek, Komunalna 2

Salon Meble Vox w CH Turkovia to miejsce stworzona z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych, eleganckich i innowacyjnych rozwiązań w zakresie wyposażenia swojego domu. 

W naszym salonie mogą  obejrzeć Państwo wiodące kolekcje dostępne w ofercie Meble Vox, takie jak Simple, Nature czy 4 You oraz najnowszy system meblowy Creative. Posiadamy duży wybór sypialni, pokoi dziennych, jadalni oraz mebli do gabinetu. Oferujemy również meble tapicerowane oraz szeroką gamę art. dekoracyjnych. Dostępna jest także strefa z kolekcjami młodzieżowymi z grupy Young VOX. Te kolekcje to nie gotowe, statyczne rozwiązania, lecz meble inspirujące do poszukiwań i kreatywnych zabaw. Kolekcja Young Users została wyróżniona nagrodami w różnych konkursach, między innymi w prestiżowym plebiscycie must have organizowanym podczas najważniejszego festiwalu designu w Polsce Łódź Design Festival.

Dzięki programowi do aranżacji wnętrz VOXBOX jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrze, dobrać kolor ścian i dodatków. Wystarczy mieć przy sobie wymiary pomieszczenia, które chcemy zaprojektować, a doświadczeni doradcy pomogą w stworzeniu przytulnego i funkcjonalnego wnętrza.

Mamy świadomość, iż urządzenie nowego mieszkania wymaga wiele pracy i nakładów finansowych, dlatego doskonalimy się, żeby zaoferować Państwu miłą atmosferę zakupów, meble najlepej jakości i fachowe doradztwo. Oferujemy również usługę montażu i transportu.

Zapraszamy do naszego salonu!
Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)