Wieluń

VOX. Salon mebli

IM DESIGN, Kaliska 11, 98-300
wielun@vox.pl
tel. 695 246 33 3
Poniedziałek - Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-13:00
zobacz jak dojechać

IM DESIGN, Wieluń, Kaliska 11

 

 

Drodzy klienci!

Nasz salon VOX w Wieluniu jest czynny !!!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego - 695 246 333. oraz mailowego wielun@vox.pl Do usłyszenia!"  

Serdecznie  zapraszamy !!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W salonie doświadczyć można przykładowe aranżacje z większością kolekcji Meble VOX, w tym z najnowszymi  - Simple, Frame, Concept, Nature, Balance, Stige oraz Young Users ECO

Szczególnie polecamy kolekcje dziecięce i młodzieżowe, które nie są zwykłymi meblami, ale dzięki możliwości dopasowywania do wnętrz, charakteru osoby, nastroju lub po prostu zamiłowania, stają się strefą kreatywną, dzięki której możemy zadbać o rozwój dzieci i młodzieży, jak i również dopasowywać do wieku. Bez zmiany mebli można dobierać ich kolorystykę czy dodatki. Biurko rosnące z dzieckiem, to dla nas rzecz całkowicie oczywista. 

Oprócz kolekcji młodzieżowych posiadamy również meble do każdego innego wnętrza – sypialnia, jadalnia, pokój dzienny, kawalerka, biuro, przedpokój.

Bogata oferta mebli tapicerowanych oraz artykułów dekoracyjnych pozwoli Państwu w całości urządzić swoje wnętrza.

Oferta:

W naszym salonie możecie Państwo również bezpłatnie zaprojektować swoje wnętrza. Nasi doradcy z przyjemnością skonfigurują Państwa wnętrza przy pomocy programu VOXBOX oraz dobiorą odpowiednie kolory podłóg, ścian i drzwi. Wystarczy podać w salonie wymiary pomieszczeń i ich ustawienie (skosy ścian, sufitu, okna, drzwi itp.) oraz nazwę kolekcji, którą jesteście Państwo zainteresowani lub wysłać to wszystko na nasz adres mail.

 Serdecznie zapraszamy

Wydarzenia w salonie

Bezpłatny projekt wnętrz (od 2018.01.01 - 2025.02.01)

Zapraszamy o salonu.
Mogą tam Państwo skorzystać z bezpłatnych konsultacji oraz wspólnie z doradcą stworzyć bezpłatny projekt aranżacji wnętrza w programie VOXBOX.

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)