Wrocław

Wnętrza VOX
Salon mebli, drzwi i podłóg

Wnętrza Vox, Aleksandra Brucknera 25-43, 51-411
wroclaw_brucknera@vox.pl
tel. 71 325 16 53
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

Wnętrza Vox, Wrocław, Aleksandra Brucknera 25-43

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do naszego Salonu od poniedziałku do piątku w godz  10:00 - 18:00; soboty: 10:00 - 14:00

Możecie do nas dzwonić i wysyłać maile na adres: wroclaw_brucknera@vox.pl 

Służymy radą, odpowiemy na każde pytanie, przyjmiemy zdalnie zamówienia. Możemy przygotwać dla Was wizualizację Waszego wnetrza w programie VOXBOX, a także wycenić drzwi oraz oszacować wartośc wybranej podłogi. Do usłyszenia!

Z zachowaniem wszelkich środków ostrożności realizujemy także odbiór zamówionych przez Panstwa mebli, drzwi i podłóg. 

 

Salon Wnętrza VOX w Centrum Mebli  Polonia, to kolejny salon w Polsce, w którym znajdą Państwo drzwi, podłogi, meble i artykuły dekoracyjne. Wszystko, co jest potrzebne do urządzenia domu lub mieszkania.

Pomożemy z doborem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, wspólnie wybierzemy podłogę do salonu, kuchni, pokoju dziecięcego i znajdziemy odpowiednie listwy przypodłogowe. W ofercie drzwi i podłóg odnajdą Państwo takich producentów, jak: Interdoor, Asilo, Cal, Pol-Skone, DRE, Invado oraz Quick Step, Balterio, Classen, Tarkett, Boen.

Znajdą Państwo u nas meble do jadalni, sypialni, gabinetu, pokoju dziennego oraz meble dla dzieci i młodzieży. Oferujemy również meble tapicerowane oraz szeroką gamę art. dekoracyjnych. Stworzyliśmy oddzielną strefę z kolekcjami młodzieżowymi z grupy Young VOX - najnowsza kolekcja Stige, Concept, Nest , Spot by VOX, Young Users by VOX. Te kolekcje to nie gotowe, statyczne rozwiązania, lecz meble inspirujące do poszukiwań i kreatywnych zabaw. Kolekcja Young Users została wyróżniona nagrodami w różnych konkursach, między innymi w prestiżowym plebiscycie must have organizowanym podczas najważniejszego festiwalu designu w Polsce Łódź Design Festival.

Dzięki programowi do aranżacji wnętrz VOXBOX jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrze, dobrać, podłogi, kolor ścian i dodatki. Wystarczy mieć przy sobie wymiary pomieszczenia, które chcą Państwo zaaranżować, a doświadczeni doradcy pomogą w stworzeniu przytulnego i funkcjonalnego wnętrza.

Mamy świadomość, iż urządzenie nowego mieszkania wymaga wiele pracy i nakładów finansowych, dlatego doskonalimy się, żeby zaoferować Państwu miłą atmosferę zakupów, produkty najlepszej jakości i fachowe doradztwo. Oferujemy również usługę montażu i transportu.

Serdecznie zapraszamy!

 

 




Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)