Września

VOX. Salon mebli

CWW Twój Market, Piastów 16, 62-300
wrzesnia_piastow@vox.pl
tel. 697 693 196
Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
zobacz jak dojechać

CWW Twój Market, Września, Piastów 16

Salon VOX we Wrześni przy ul. Piastów 16 z ofertą mebli i artykułów dekoracyjnych to miejsce pełne pomysłów i inspiracji na wystrój wnętrz. Został zaprojektowany tak, by aranżacje różnych pomieszczeń przypominały realne wnętrza. Wiemy, że niezwykle ważna w procesie zakupowym jest rozmowa z wykwalifikowanym doradcą, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości, dlatego w salonie VOX we Wrześni  każdy klient może liczyć na kompleksową obsługę i pomoc ze strony specjalistów. Nasi doradcy wesprą w procesie projektowania i wyboru odpowiednich produktów, korzystając z programu VOXBOX stworzą projekt Twojego wymarzonego wnętrza.

Usługi dostępne w naszym salonie:

Wsparcie stylistyczne. Bezpłatny pomiar w Twoim wnętrzu. Wystarczy skontaktować się z salonem telefonicznie lub mailowo. Certyfikowane ekipy montażowe, które dostarczą i zamontują zamówione przez Ciebie produkty. Doradztwo projektowe i techniczne.  Transport Twojego zamówienia. Umów się na dogodny dla Ciebie termin. Sprzedaż ratalna. Szczegóły u doradców.

Oferta:

nowy system Creative, który daje setki możliwości konfiguracji mebli; meble do pokoju dziennego, które można dostosowywać do własnych potrzeb. Kolekcje: Simple, ; funkcjonalne meble do pokoju dziecięcego; praktyczne biurka i inne meble do gabinetu; komplety mebli do sypialni. Kolekcje: Simple, Nature; funkcjonalne meble do kawalerki; meble dla młodzieży, które rosną wraz z dzieckiem. Kolekcje: Spot, Young Users, Stige, Concept; funkcjonalne meble do jadalni. Kolekcje: Simple, Nature.

Wśród wielu rozwiązań, każdy znajdzie produkty dopasowane do swoich potrzeb i wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w salonie VOX przy ulicy Piastów 16, wszystkie produkty można zobaczyć także na vox.pl. Do zobaczenia!

 

Wydarzenia w salonie

Wyprzedaż z ekspozycji do -40% (od 2020.09.23 - 2023.11.30)

Mega wyprzedaż mebli z ekspozycji do -40 %!!!!

Poniżej meble objęte rabatem :
- ława kawowa z podnoszonym blatem z kolekcji LORI;
- regał szeroki z nadstawką i czteroma skrzynkami z kolekcji Lori
- ława kawowa z kolekcji CUSTOM
- regał z kolekcji SMART
- podest z łóżkiem zapasowym i szczytami zapasowymi z kolekcji Young Users
- łóżko 160x200 4you ze skrzynkami
- sofa z funkcją spania Kaden
- sofa z funkcją spania Liam

Zapraszamy !!!!

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)