cena:

Panele tapicerowane Soform

Ściana może być tak miękka, że aż chce się do niej przytulić. Panele tapicerowane Soform są ciepłe jak poduszka i przyjemne w dotyku jak ulubiona tkanina. Przemieniają pustą ścianę w miłą powierzchnię, a pomieszczenie, które dekorują – w przestrzeń idealną do odpoczynku. Wybierając je do wnętrza, mamy dużą swobodę aranżacji. Panele tapicerowane na ścianie mogą nie tylko cieszyć oko, ale też być funkcjonalnym elementem wyposażenia.

Zagłówek z dekoracyjnych paneli tapicerowanych w sypialni

Dzięki tapicerowanym panelom każda ściana może być kameralna. Pokojem, w którym aż prosi się o maksimum przytulności, jest sypialnia. Zagłówek z czarnych, granatowych lub butelkowo zielonych paneli tapicerowanych? To doskonały pomysł, by właśnie na ścianie za łóżkiem lub obok niego zamontować zestaw miękkich paneli. Zyskamy w ten sposób zaułek do wypoczynku przy książce lub filmie, gdzie można się swobodnie oprzeć i poczuć jak w wygodnym fotelu.

Praktyczne panele tapicerowane na ścianę w przedpokoju

Przedpokój to często centrum operacyjne domu. Dekoracyjne panele tapicerowane mogą tam być nie tylko wyraźnym akcentem ozdobnym, ale też poręcznym organizerem. Do miękkich paneli ściennych z łatwością przytwierdzimy listę zakupów, notatkę dla domownika i pocztówkę z wakacji. W tym celu wystarczą zwykłe szpilki albo specjalne gumki do paneli tapicerowanych dostępne w ofercie VOX. Nakłada się je w dowolnym miejscu przed przyklejeniem paneli.

Zanim zamontujemy panele Soform, możemy też zamocować między nimi metalowe haczyki. Otrzymamy wygodne wieszaki na drobiazgi w przedpokoju – od teraz każda torebka, klucz, płaszcz i czapka będą miały swoje stałe miejsca w domu.

Miękkie panele tapicerowane w salonie i kąciku dla dzieci

Panele tapicerowane zdadzą egzamin zarówno na całej ścianie w salonie, jak i jej fragmencie. Mogą być akcentem dopełniającym wystrój lub główną ozdobą. Sprawdzą się w pokoju dziennym jako tablica inspiracji nad biurkiem. Posłużą za wezgłowie szezlonga i oparcie pufa przy ścianie. Wypełnią wnęki miękkością i przytulnością. Sami zdecydujemy o zastosowaniu i liczbie tapicerowanych paneli.

Miękka ściana zapewni większy komfort naszym pociechom. Panele tapicerowane w pokoju dziecięcym mogą stanowić przyjemne w dotyku oparcie przy łóżeczku lub w strefie pod łóżkiem piętrowym. W kąciku zabaw będą praktycznym zabezpieczeniem ścian. Z łatwością znajdziemy odcień, który przypadnie do gustu młodym domownikom i będzie pasował do mebli. Dla dzieci polecamy m.in. jasnoróżowe, beżowe i szare panele tapicerowane.

Panele tapicerowane – zabawa układami, kolorami i tkaninami

Kolekcja miękkich paneli ściennych Soform obejmuje kilka geometrycznych form. Zestawiając prostokąty, kwadraty, trapezy i figury półokrągłe, stworzymy unikalne konfiguracje. Panele tapicerowane mogą być montowane pionowo, poziomo lub ukośnie. W asortymencie VOX znajdują się zarówno pojedyncze produkty, jak i gotowe zestawy stworzone przez stylistki VOX. Jeśli nie chcemy tworzyć własnego układu, wystarczy wybrać mini, mały, średni lub duży set paneli tapicerowanych w preferowanej kolorystyce.

Dostępna jest cała gama tkanin obiciowych w stonowanych lub bardziej wyrazistych kolorach, które można ze sobą łączyć zgodnie z upodobaniami. Panele tapicerowane welurowe, a może o ukośnym splocie? Aksamitny połysk czy matowy materiał z naturalną wełną? W VOX kochamy wolność wyboru, dlatego kolekcja Soform obejmuje wiele różnych tkanin w kilkunastu kolorach. Daje to ogrom możliwych konfiguracji. Odcienie i materiały zostały dobrane tak, by harmonijnie się komponowały.

Tkanina obiciowa paneli ściennych może być hydrofobowa, trudnopalna lub odporna na ścieranie. Wystarczy zdecydować, które cechy materiału będą w danym wnętrzu najbardziej przydatne.

Jak montować ścienne panele tapicerowane?

Panele tapicerowane Soform są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne: docieplają ścianę, stanowią dodatkową izolację akustyczną i maskują drobne nierówności powierzchni. Jak je montować? Czysto i bezinwazyjnie, a co najważniejsze, samodzielnie – wystarczy użyć kleju lub taśmy rzepowej. Warto w praktyce odkryć wszystkie możliwości, jakie daje montaż tapicerowanych paneli ściennych Soform!

Infolinia sklepu internetowego (67) 253 94 94 (8:00 - 16:00)