ARCHITEKT VOX

VOX to marka z branży wyposażenia wnętrz i domów, która od ponad 30 lat dostarcza unikatowe i oryginalnie rozwiązania wnętrzarskie. W obszarze B2B zapraszamy do współpracy wszystkich projektujących.
Program „ARCHITEKT VOX” obejmuje szeroką gamę produktów, sieć salonów w całej Polsce, możliwość realizowania autorskich pomysłów, atrakcyjne warunki współpracy oraz wsparcie na każdym etapie powstawania projektu.

Dołącz do programu “ARCHITEKT VOX”

Podpisz umowę, która obowiązuje w wybranych punktach sieci salonów VOX oraz w sklepie internetowym. Listę salonów współpracujących znajdziesz poniżej.

lub

Bryły

Katalogi

FAQ

Jak przystąpić do programu?

Skontaktuj się z nami pod adresem architekt@vox.pl lub korzystając z przycisku DOŁĄCZ DO PROGRAMU, na górze strony.

Jak wyglądają zasady rozliczania się?

Prowizja obejmuje pełne portfolio produktów dostępnych w naszej sieci, w tym produktów marki VOX oraz współpracujących producentów.

Jakie kanały sprzedaży obejmuje program partnerski?

Program obejmuje zarówno sieć salonów VOX w całej Polsce jak i zakupy online na vox.pl.

Jak znajdę sklepy objęte programem partnerskim?

Pełna lista sklepów jest aktualizowana i widoczna na mapie. Sklepy biorące udział w programie oznaczone są ikonką “x”. W pozostałych sklepach należy potwierdzić warunki współpracy przed jej rozpoczęciem.

Jakie materiały są dostępne dla członków programu?

Dysponujemy zestawem materiałów wirtualnych oraz fizycznych: bryły, tekstury, katalogi w wersji elektronicznej (do pobrania) oraz papierowej (dostępne w salonach).

Jak się z nami skontaktować?

Skontaktuj się z najbliższym salonem VOX dopisując informację: OPIEKUN ARCHITEKTA lub skontaktuj się bezpośrednio z menedżerem ds. współpracy z architektami mailowo: architekt@vox.pl lub telefonicznie: 885-660-264.

Salony Vox

Zapraszamy do sieci salonów VOX, w których przygotowaliśmy dla Was specjalne miejsce do pracy, bibliotekę materiałów i ekspozycję najnowszych produktów. Znajdź swój najbliższy salon, skontaktuj się z nim i ustal indywidualne warunki współpracy.

Lista magazinelor

    Voxbox

    Zaprojektuj wnętrze z VOX i wypróbuj VOXBOX, nowy program do urządzania wnętrz.

    Contactează-ne

    W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat programu, zachęcamy do kontaktu. Opiekunem projektu jest Iwona Geppert, ale szczegółowych informacji udzielą również pracownicy salonów firmowych VOX.

    Contactează online magazinul +40 727 759 570 ( 10.00 - 19.00)