JESZCZE WIĘCEJ WOLNOŚCI

PERSONALIZUJ

Wybierz podesty i skrzynki, aby dowolnie skonfigurować regał, komodę, biurko czy szafkę. Przetestuj różne warianty w konfiguratorze online. A na koniec, w programie do aranżacji VOXBOX, zobacz jak Balance wpisze się w Twoje wnętrze.

BUDUJ Z ŁATWOŚCIĄ

Meble Balance układasz jak z klocków, bez konieczności użycia narzędzi. Opracowany przez nas innowacyjny system montażu to połączenie podestów, skrzynek i specjalnych elementów antypoślizgowych. Poszczególne moduły nakładasz na siebie, bez wykorzystywania śrub czy wkrętów.

ZMIENIAJ UKŁAD W DOWOLNYM MOMENCIE

Dziś wysoki regał, jutro szafka RTV i ławka w przedpokoju. Meble Balance możesz wielokrotnie przestawiać, przebudowywać i zmienić ich układ. Z czasem, w miarę zmieniających się potrzeb, możesz też dokupić dodatkowe elementy i w kilka chwil stworzyć całkiem nową aranżację.

Jak działa system Balance

ProjektanTki

ProjektanTki

Joanna Leciejewska jest projektantką w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, projektowania opakowań oraz projektowania graficznego. Otrzymała nagrody takie jak: Red Dot Award, Must Have, TOP DESIGN award, Dobry Wzór, nagroda Philips EKODESIGN. W 2013 roku otrzymała tytuł Designera Roku przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.


Wiktoria Lenart, projektantka wzornictwa przemysłowego, ukończyła w stopniu doktora wzornictwo przemysłowe na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Supermocą prowadzonego przez nią Studia jest otwartość – na ludzi i na metody pracy. Kreuje przedmioty w oparciu o doświadczenie oraz nieustająco rozwijaną wiedzę, pasję do form, materiałów i technologii. Podczas projektowania produktu, w nowatorski sposób rozwiązuje każdy problem, czego najlepszym przykładem jest system Balance. Jest laureatką takich nagród, jak iF Design Award, Must Have czy Make Me!.

Skonfiguruj WłASNY układ

konfiguruj
Contactează online magazinul +40 727 759 570 ( 10.00 - 19.00)