Noptiera Spot Young

  • lăţime (cm):
    57.5
  • adâncime (cm):
    47
  • înălţime (cm):
    48

Noptiera Spot Young

  • lăţime (cm):
    57.5
  • adâncime (cm):
    47
  • înălţime (cm):
    48
  • culoarea corpului

    salcam
  • culoare frontală

    alb

Cele mai apropiate magazine

Gliwice

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Traugutta 6-8, 44-100
gliwice_traugutta@vox.pl
Tel: 32 330 40 70, 32 330 40 77, 32 330 40 76 serwis VOX: +48 601 541 902
pon - pt: 09:00-17:00,
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Elbląg

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Malborska 52, 82-300
elblag_malborska@vox.pl
Tel: 55 232 72 57
pon - pt: 07:00-17:00
sob: 07:00-15:00
vezi harta
Opole

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Wspólna 1P, 45-837
opole_wspolna@vox.pl
Tel: 532 530 429, 532 530 479
pon - pt: 09:00-17:00
sob: indywidualne umówienie spotkania
vezi harta
Chełm

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Chemiczna 8, 22-100
chelm_orbital@vox.pl
Tel: 825 653 733
pon - pt: 08:00-17:00
vezi harta
Inowrocław

VOX. Magazin de mobilier

Synak Meble, ul.Andrzeja, 88-100
inowroclaw_andrzeja@vox.pl
Tel: 664 027 42 6
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-13:00
vezi harta
Głogów

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Mickiewicza 50G, 67-200
glogow@vox.pl
Tel: 601 535 094
pon - pt: 08:00-17:00,
sob: 08:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Sieradz

VOX. Magazin de mobilier

ul.Warszawska 11 A, 98-200
sieradz_warszawska@vox.pl
Tel: 519 303 70 1
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Warszawa

VOX. Magazin de uși și pardoseli

Galeria Home Concept Box 45, ul.Al. Jerozolimskie 185, 02-222
warszawa_jerozolimskie@vox.pl
Tel: +48 22 867 30 40 kom. 601 267 753
pon - pt: 10:00-20:00
sob: 10:00-20:00
vezi harta
Gniezno

VOX. Magazin de mobilier

Galeria PS, ul.Poznańska 104, 62-200
gniezno_meble@vox.pl
Tel: 691-361-459
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Tczew

VOX. Magazin de mobilier

Salon Meblowy TELMAR, ul.Jagiellońska 55, 83-110
tczew@vox.pl
Tel: 508118831
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Leszno

VOX. Magazin de mobilier

Centrum Peamco, ul.Fabryczna 15, 64-100
leszno_fabryczna@vox.pl
Tel: 502 634 49 7
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Jarocin

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Al. Niepodległości 20 A, 63-200
jarocin@vox.pl
Tel: 795 414 721
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)