Cele mai apropiate magazine

Sadów / k. Lublińca

VOX. Magazin de mobilier

Centrum Meblowe EMS, ul.Powstańców Śląskich 110 A, 42-700
sadow_lubliniec@vox.pl
Tel: 734 191 931
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-15:00
vezi harta
Kutno

VOX. Magazin de mobilier

AS Meble, ul.Przemysłowa 11/13, 99-300
kutno@vox.pl
Tel: 518807232
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Konin

VOX. Magazin de mobilier

IM DESIGN, ul.Spółdzielców 15, 62-510
konin_spoldzielcow@vox.pl
Tel: 607 159 33 3
Luni - Joi: 10:00-18:00
Vineri: 10:00-17:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Gliwice

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Traugutta 6-8, 44-100
gliwice_traugutta@vox.pl
Tel: 32 330 40 70, 32 330 40 77, 32 330 40 76 serwis VOX: +48 601 541 902
pon - pt: 09:00-17:00,
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Gliwice

Amenajări interioare VOX. Magazin de mobilier, uși și pardoseli

Galeria Wnętrz ReForma, ul.Pszczyńska 192, 44-100
gliwice_pszczynska@vox.pl
Tel: 32 416 70 52
Luni - Sâmbătă: 10:00-19:00
vezi harta
Poznań

VOX. Magazin de mobilier

Park Handlowy Franowo, ul.Szwedzka 6, 61-285
poznan_franowo@vox.pl
Tel: 61 860 85 91
Luni - Sâmbătă: 10:00-21:00
Duminică: 10:00-20:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Kielce

VOX. Magazin de mobilier

DEK Meble, ul.Olszewskiego 9, 25-663
kielce@vox.pl
Tel: 41 345 01 72 kom. 510 271 073
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-18:00
vezi harta
Gdańsk

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Staropolska 11, 80-180
gdansk_staropolska@vox.pl
Tel: 78 15 15 878
pon - pt: 09:00-17:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Chojnice

VOX. Magazin de mobilier

ul.Gdańska 2, Klawkowo, 89-600
klawkowo@vox.pl
Tel: 52 395 12 62
Luni - Vineri: 9:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-14:00
vezi harta
Bielsko Biała

VOX. Magazin de mobilier

Salon meblowy DOMINO, ul.Partyzantów 98, 43-300
bielskobiala@vox.pl
Tel: 338 220 92 0, 730-804-584
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Tarnobrzeg

VOX. Magazin de mobilier

Salon meblowy Art Plus, ul.Kwiatkowskiego 12, 39-400
tarnobrzeg_kwiatkowskiego@vox.pl
Tel: 538-298-493
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Turek

VOX. Magazin de mobilier

Park Handlowy Turkovia, ul.Komunalna 2, 62-700
turek@vox.pl
Tel: 661 301 781
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)