Polita " Grill" Young Users

  • lăţime (cm):
    48
  • adâncime (cm):
    29
  • înălţime (cm):
    48

Polita " Grill" Young Users

  • lăţime (cm):
    48
  • adâncime (cm):
    29
  • înălţime (cm):
    48

Cele mai apropiate magazine

Konin

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Spółdzielców 6, 62-500
konin@vox.pl
Tel: 63 246 65 10
pon - pt: 08:00-18:00
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Gdynia

VOX. Magazin de mobilier

ul.Morska 46, 81-225
gdynia_morska@vox.pl
Tel: 509560736
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-15:00
vezi harta
Pawłowice

VOX. Magazin de mobilier

Salon Meblowy PIK, ul.Leśna 16, 43-250
pawlowice@vox.pl
Tel: 32 472 51 47
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-17:00
vezi harta
Kutno

VOX. Magazin de mobilier

AS Meble, ul.Przemysłowa 11/13, 99-300
kutno@vox.pl
Tel: 518807232
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Lublin

VOX. Magazin de mobilier

GALERIA GALA DOM I WNĘTRZE, ul.Fabryczna 2, 20-301
lublin_fabryczna@vox.pl
Tel: +48 510 491 675
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-17:00
Duminică: 10:00-15:00
vezi harta
Elbląg

VOX. Magazin de mobilier

SONIK Salon Meblowy, ul.Grunwaldzka 60-66, 82-300
elblag@vox.pl
Tel: 55 233 99 85
Luni - Duminică: 10:00-19:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Siedlce

VOX. Magazin de mobilier

ARCHE, ul.Brzeska 134, 08-110
siedlce_brzeska@vox.pl
Tel: 534931212
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 9:00-15:00
vezi harta
Tczew

VOX. Magazin de mobilier

Salon Meblowy TELMAR, ul.Jagiellońska 55, 83-110
tczew@vox.pl
Tel: 508118831
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Pruszcz Gdański

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Batalionów Chłopskich 3, 83-000
pruszczgdanski@vox.pl
Tel: tel. 695 023 955
pon - pt: 07:30-16:00,
sob: 08:00-14:00
vezi harta
Chojnice

VOX. Magazin de mobilier

ul.Gdańska 2, Klawkowo, 89-600
klawkowo@vox.pl
Tel: 52 395 12 62
Luni - Vineri: 9:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-14:00
vezi harta
Suwałki

VOX. Magazin de mobilier

Ludwik Meble, ul.Różana 30, 16-400
suwalki@vox.pl
Tel: 875 674 01 4
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Krosno

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Składowa 7, 38-400
krosno@vox.pl
Tel: 13 43 213 61
pon - pt: 07:30-17:00 sob: 08:00-12:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)