Masuta galben/verde menta Tuli

  • lăţime (cm):
    59.5
  • adâncime (cm):
    50
  • înălţime (cm):
    49

Masuta galben/verde menta Tuli

  • lăţime (cm):
    59.5
  • adâncime (cm):
    50
  • înălţime (cm):
    49

Cele mai apropiate magazine

Giżycko

VOX. Magazin de mobilier

MEBLE+, ul.1.maja 17, 11-500
gizycko@vox.pl
Tel: 536722850
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Chojnice

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Łużycka 1A, 89-600
chojnice@vox.pl
Tel: 664 912 637
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Gniezno

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.17 Dywizji Piechoty 10, 62-200
gniezno@vox.pl
Tel: tel. 61 424 95 90, fax 61 424 95 97
pon - pt: 08:00-17:00
sob: 09:00-13:00
vezi harta
Nowy Targ

VOX. Magazin de mobilier

HOMESPOT, ul.Szaflarska 133, 34-400
nowy_targ@vox.pl
Tel: 660 425 03 8
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Bydgoszcz

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Łęczycka 14, 85-737
bydgoszcz_leczycka@vox.pl
Tel: 52 370 56 10, fax 52 370 56 14
pon-pt: 09:00-18:00
sobota - 9:00 - 14:00
vezi harta
Szczecin

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Santocka 39, 71-083
szczecin@vox.pl
Tel: 91 482 22 73, fax 91 482 68 19
pon - pt: 09:00-18:00
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Mielec

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Targowa 3, 39-300
mielec@vox.pl
Tel: 17 717 51 15
pon - pt: 08:00-19:00
sob: 08:00-14:00
vezi harta
Chełm

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Chemiczna 8, 22-100
chelm_orbital@vox.pl
Tel: 825 653 733
pon - pt: 08:00-17:00
vezi harta
Gniezno

VOX. Magazin de uși și pardoseli

Galeria PS, ul.Poznańska 104-106, 62-200
gniezno_poznanska@vox.pl
Tel: 798 486 048
pon - pt: 10:00-18:00
sob: 10:00-14:00
vezi harta
Warszawa

VOX. Magazin de mobilier

ul.Puławska 579, 02-885
warszawa_pulawska@vox.pl
Tel: 22 114 03 03
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-16:00
Duminică: 10:00-15:00
vezi harta
Tarnowskie Góry

VOX. Magazin de mobilier

MySweetRoom, ul.Semaforowa 1, 42-600
tarnowskie_gory_semaforowa@vox.pl
Tel: 575 333 510
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Gdańsk

Mama i Ja, ul.Grunwaldzka 355, 80-266
sklepgdansk@mamaija.pl
Tel: 58 558 20 00
Luni - Vineri: 10:00-20:00
Sâmbătă: 10:00-17:00
Duminică: 10:00-15:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)