Pościel bawełniana PURE - kol.musztardowy

  • lăţime (cm):
    80
  • adâncime (cm):
    100
  • înălţime (cm):
    3

Pościel bawełniana PURE - kol.musztardowy

  • lăţime (cm):
    80
  • adâncime (cm):
    100
  • înălţime (cm):
    3

Cele mai apropiate magazine

Szczecin

VOX. Magazin de mobilier

ul.Struga 9, 70-784
szczecin_struga@vox.pl
Tel: 91 464 43 60
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-17:00
vezi harta
Poznań

VOX. Magazin de mobilier

Park Handlowy Franowo, ul.Szwedzka 6, 61-285
poznan_franowo@vox.pl
Tel: 61 860 85 91
Luni - Sâmbătă: 10:00-21:00
Duminică: 10:00-20:00
vezi harta
Jasło

VOX. Magazin de mobilier

Relax Meble, ul.Lwowska 49 B, 38-200
jaslo@vox.pl
Tel: 134 453 24 0
Luni - Vineri: 9:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-14:00
vezi harta
Białystok

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Składowa 12, 15-399
bialystok_skladowa@vox.pl
Tel: 504 571 755
pon - pt: 08:00-18:00
sob: 08:00-14:00
vezi harta
Kutno

VOX. Magazin de mobilier

AS Meble, ul.Przemysłowa 11/13, 99-300
kutno@vox.pl
Tel: 518807232
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Szczecin

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Santocka 39, 71-083
szczecin@vox.pl
Tel: 91 482 22 73, fax 91 482 68 19
pon - pt: 09:00-18:00
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom

Altele puncte de vânzare

Mielec

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Targowa 3, 39-300
mielec@vox.pl
Tel: 17 717 51 15
pon - pt: 08:00-19:00
sob: 08:00-14:00
vezi harta
Chojnice

VOX. Magazin de mobilier

ul.Gdańska 2, Klawkowo, 89-600
klawkowo@vox.pl
Tel: 52 395 12 62
Luni - Vineri: 9:00-18:00
Sâmbătă: 9:00-14:00
vezi harta
Bydgoszcz

VOX. Magazin de mobilier

Galeria Szajnochy 2, ul.Karola Szajnochy 2, 85-719
bydgoszcz_szajnochy@vox.pl
Tel: 884 982 299
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-15:00
vezi harta
Krosno

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Składowa 7, 38-400
krosno@vox.pl
Tel: 13 43 213 61
pon - pt: 07:30-17:00 sob: 08:00-12:00
vezi harta
Białystok

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Popiełuszki 117, 15-685
bialystok_popieluszki@vox.pl
Tel: 515 939 464
pon - pt: 08:00-18:00
sob: 08:00-14:00
vezi harta
Głogów

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Mickiewicza 50G, 67-200
glogow@vox.pl
Tel: 601 535 094
pon - pt: 08:00-17:00,
sob: 08:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)