Puf ele-4

  • lăţime (cm):
    25 / 35
  • înălţime (cm):
    20

Puf ele-4

  • lăţime (cm):
    25 / 35
  • înălţime (cm):
    20

Altele puncte de vânzare

Wieluń

VOX. Magazin de mobilier

IM DESIGN, ul.Kaliska 11, 98-300
wielun@vox.pl
Tel: 695 246 33 3
Luni - Vineri: 9:00-17:00
Sâmbătă: 9:00-13:00
vezi harta
Szczecin

VOX. Magazin de mobilier

ul.Struga 9, 70-784
szczecin_struga@vox.pl
Tel: 91 464 43 60
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-17:00
vezi harta
Krosno

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Składowa 7, 38-400
krosno@vox.pl
Tel: 13 43 213 61
pon - pt: 07:30-17:00 sob: 08:00-12:00
vezi harta
Grudziądz

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Bema 39, 86-300
grudziadz_bema@vox.pl
Tel: 56 451 48 00 do 03, fax 56 451 48 05
pon-pt: 08:00-17:00
sob: 08:00-13:00
vezi harta
Skierniewice

VOX. Magazin de mobilier

JARDON, ul.Al. Niepodległości 2, 96-100
skierniewice_alniepodleglosci@vox.pl
Tel: 601305719
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Poznań

Amenajări interioare VOX. Magazin de mobilier, uși și pardoseli

Wnętrza VOX, ul.Bukowska 148, 60-197
poznan_bukowska@vox.pl
Tel: 61 860 85 90
Luni - Sâmbătă: 10:00-19:00
Duminică: 10:00-16:00
vezi harta
Caută alt showroom

Cele mai apropiate magazine

Tarnowskie Góry

VOX. Magazin de mobilier

MySweetRoom, ul.Semaforowa 1, 42-600
tarnowskie_gory_semaforowa@vox.pl
Tel: 575 333 510
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Tczew

VOX. Magazin de mobilier

Salon Meblowy TELMAR, ul.Jagiellońska 55, 83-110
tczew@vox.pl
Tel: 508118831
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Rzeszów

VOX. Magazin de mobilier

ul.Rejtana 49a, 35-326
rzeszow_rejtana@vox.pl
Tel: 17 857 93 96
Luni - Vineri: 10:00-19:00
Sâmbătă: 10:00-18:00
Duminică: 10:00-17:00
vezi harta
Lublin

VOX. Magazin de uși și pardoseli

Galeria Gala Dom i Wnętrze (piętro 2), ul.Fabryczna 2, 20-301
lublin_gala@vox.pl
Tel: 81 469 96 09, 607 685 161, 605 988 498
pon - pt: 10:00-19:00
sob: 10:00-15:00
vezi harta
Gliwice

VOX. Magazin de uși și pardoseli

ul.Traugutta 6-8, 44-100
gliwice_traugutta@vox.pl
Tel: 32 330 40 70, 32 330 40 77, 32 330 40 76 serwis VOX: +48 601 541 902
pon - pt: 09:00-17:00,
sob: 09:00-14:00
vezi harta
Sieradz

VOX. Magazin de mobilier

ul.Warszawska 11 A, 98-200
sieradz_warszawska@vox.pl
Tel: 519 303 70 1
Luni - Vineri: 10:00-18:00
Sâmbătă: 10:00-14:00
vezi harta
Caută alt showroom
Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)