Recipient fara capac Tassel

  • lăţime (cm):
    14.5
  • înălţime (cm):
    18.5

Recipient fara capac Tassel

  • lăţime (cm):
    14.5
  • înălţime (cm):
    18.5

    Altele puncte de vânzare

    Poznań

    VOX. Magazin de mobilier

    Park Handlowy Franowo, ul.Szwedzka 6, 61-285
    poznan_franowo@vox.pl
    Tel: 61 860 85 91
    Luni - Sâmbătă: 10:00-21:00
    Duminică: 10:00-20:00
    vezi harta
    Tarnobrzeg

    VOX. Magazin de mobilier

    Salon meblowy Art Plus, ul.Kwiatkowskiego 12, 39-400
    tarnobrzeg_kwiatkowskiego@vox.pl
    Tel: 15 8236276
    Luni - Vineri: 10:00-18:00
    Sâmbătă: 10:00-14:00
    vezi harta
    Radom

    VOX. Magazin de uși și pardoseli

    ul.Warszawska 156, 26-600
    radom_warszawska@vox.pl
    Tel: 661 259 008
    pon - pt: 09:00-17:00
    vezi harta
    Zamość

    VOX. Magazin de mobilier

    Mr Home, ul.Strefowa 6, 22-400
    zamosc_strefowa@vox.pl
    Tel: 845361122
    Luni - Vineri: 9:00-18:00
    Sâmbătă: 9:00-17:00
    Duminică: 10:00-16:00
    vezi harta
    Poznań

    Amenajări interioare VOX. Magazin de mobilier, uși și pardoseli

    Wnętrza VOX, ul.Bukowska 148, 60-197
    poznan_bukowska@vox.pl
    Tel: 61 860 85 90
    Luni - Sâmbătă: 10:00-19:00
    Duminică: 10:00-16:00
    vezi harta
    Brodnica

    VOX. Magazin de mobilier

    Telmar, ul.Sikorskiego 2A, 87-300
    brodnica@vox.pl
    Tel: 56 498 61 01
    Luni - Vineri: 9:00-17:00
    Sâmbătă: 9:00-13:00
    vezi harta
    Caută alt showroom

    Cele mai apropiate magazine

    Malbork

    VOX. Magazin de mobilier

    Salon Meblowy TELMAR, ul.Wojska Polskiego 91D, 82-200
    malbork@vox.pl
    Tel: 55 2720186
    Luni - Vineri: 10:00-18:00
    Sâmbătă: 10:00-14:00
    vezi harta
    Słupsk

    VOX. Magazin de mobilier

    ul.Bałtycka 7, 76-200
    slupsk_baltycka@vox.pl
    Tel: 59 842 02 65
    Luni - Vineri: 10:00-18:00
    Sâmbătă: 10:00-15:00
    vezi harta
    Krosno

    VOX. Magazin de uși și pardoseli

    ul.Składowa 7, 38-400
    krosno@vox.pl
    Tel: 13 43 213 61
    pon - pt: 07:30-17:00 sob: 08:00-12:00
    vezi harta
    Lublin

    VOX. Magazin de uși și pardoseli

    Galeria Gala Dom i Wnętrze (piętro 2), ul.Fabryczna 2, 20-301
    lublin_gala@vox.pl
    Tel: 81 469 96 09, 607 685 161, 605 988 498
    pon - pt: 10:00-19:00
    sob: 10:00-15:00
    vezi harta
    Kutno

    VOX. Magazin de mobilier

    AS Meble, ul.Przemysłowa 11/13, 99-300
    kutno@vox.pl
    Tel: 518807232
    Luni - Vineri: 10:00-18:00
    Sâmbătă: 10:00-14:00
    vezi harta
    Chojnice

    VOX. Magazin de uși și pardoseli

    ul.Łużycka 1A, 89-600
    chojnice@vox.pl
    Tel: 664 912 637
    pon - pt: 08:00-17:00
    sob: 09:00-13:00
    vezi harta
    Caută alt showroom
    Contactează online magazinul 0040 727 333 607 ( 10.00 - 19.00)