JESZCZE WIĘCEJ WOLNOŚCI

PERSONALIZUJ

Wybierz podesty i skrzynki, aby dowolnie skonfigurować regał, komodę, biurko czy szafkę. Przetestuj różne warianty w konfiguratorze online. A na koniec, w programie do aranżacji VOXBOX, zobacz jak Balance wpisze się w Twoje wnętrze.

BUDUJ Z ŁATWOŚCIĄ

Meble Balance układasz jak z klocków, bez konieczności użycia narzędzi. Opracowany przez nas innowacyjny system montażu to połączenie podestów, skrzynek i specjalnych elementów antypoślizgowych. Poszczególne moduły nakładasz na siebie, bez wykorzystywania śrub czy wkrętów.

ZMIENIAJ UKŁAD W DOWOLNYM MOMENCIE

Dziś wysoki regał, jutro szafka RTV i ławka w przedpokoju. Meble Balance możesz wielokrotnie przestawiać, przebudowywać i zmienić ich układ. Z czasem, w miarę zmieniających się potrzeb, możesz też dokupić dodatkowe elementy i w kilka chwil stworzyć całkiem nową aranżację.

Jak działa system Balance

ProjektanTki

ProjektanTkiProjektanTki

Joanna Leciejewska jest projektantką w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, projektowania opakowań oraz projektowania graficznego. Otrzymała nagrody takie jak: Red Dot Award, Must Have, TOP DESIGN award, Dobry Wzór, nagroda Philips EKODESIGN. W 2013 roku otrzymała tytuł Designera Roku przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.

Projektantka Wiktoria Lenart ukończyła – stopień doktora – Wzornictwo Przemysłowe na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych. Od 2013 r. z powodzeniem łączy dwie pasje: działalność dydaktyczną i naukową w pracowni Projektowania Prospołecznego oraz prowadzenie swojego autorskiego studio, gdzie projektuje dla przemysłu. W pracy w studio jej głównym obszarem zainteresowań jest jakość i emocja w przedmiotach codziennego użytku. Jest laureatką takich nagród jak Make Me!, IF Design Award, Dobry Design czy Must Have i Dobry Wzór.

Skonfiguruj WłASNY układ

konfiguruj
Desk cava beige
Desk cava beige
NEW
s138/g64/w78 cm
TV cabinet
TV cabinet
s138/g32/w45 cm
Desk
Desk
s138/g64/w78 cm
Long shelf
s138/g32/w3 cm
Desktop
s138/g64/w3 cm
Online store helpline +48 61 81 51 783 (8:00 - 16:00)