WYJĄTKOWY STAN

stymulacja umysłowa

Wszyscy uwielbiamy fotele bujane. Za ich sprawą odżywają wspomnienia i powracają beztroskie chwile. Stan nie tylko ukoi zmysły, ale w razie potrzeby ożywi pracę neuronów – podnóżek buja się na boki, a fotel kołysze się w tył i w przód.

personalizacja

Piękną formę fotela i podnóżka możesz ubrać w dowolną tkaninę. A szlachetne płozy z drewna w kolorze dębowym lub czarnym pozwolą Ci dopasować wygląd mebla do stylu Twojego wnętrza.

dwuosobowy

Fotel i podnóżek tworzą razem wyjątkowo gościnny zestaw wypoczynkowy. Doskonały na chwilę relaksu z dzieckiem przy ulubionej książce, a nawet we troje – z Waszym ukochanym pupilem.

Projektant

Projektant

Projektant produktu oraz grafiki użytkowej. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu w zakresie projektowania produktu i form przemysłowych (Poznań, 2006). O czym myśli Marta Krupińska, kiedy projektuje? O wszystkim, co dla nas w VOX jest najważniejsze. O funkcjonalności, prostocie, ergonomii, precyzji, estetyce, uniwersalności. A przede wszystkim o człowieku. Takie myślenie przynosi zawsze dobre efekty, np. kolekcje Simple, Young Users czy system Creative.

Online store helpline +48 61 81 51 783 (8:00 - 16:00)