CONFFi CECHY

BUDUJ Z MODUŁÓW

Wybór własnej konfiguracji mebli z kolekcji Conffi to przyjemność łączenia i dobierania elementów. Możesz wybrać klasyczną sofę z trzech modułów i cieszyć się nią przez lata lub zdecydować się na większą ilość elementów i w razie potrzeby wprowadzić do klasycznego układu odrobinę szaleństwa.

PERSONALIZUJ

Conffi przybierze dowolną postać i odnajdzie się w każdym wnętrzu, wystarczy, że nadasz mu wybrany kształt i kolor. Wybierz szeroki podłokietnik z zaszewkami lub wąski. Albo zamiast tapicerowanego boku - funkcjonalny kosz metalowy z blatem lub drewnianą półkę. Do wyboru są również cztery rodzaje drewnianych nóżek lub zestaw nóżek metalowych.

MONTUJ Z ŁATWOŚCIĄ

Moduły Conffi zaprojektowaliśmy tak, aby ich montaż przebiegał gładko i bezproblemowo. Pod każdym z modułów znajdują się zębate krokodylki, które połączą poszczególne elementy. W razie przeprowadzki z łatwością rozmontujesz całość i zabierzesz swoje Conffi do kolejnego mieszkania. Dzięki modułowej konstrukcji paczki z poszczególnymi elementami zmieszczą się do windy.

JAK STWORZYĆ WŁASNY MEBEL

System Conffi daje niezliczone możliwości. Zbuduj sofę idealnie dopasowaną do Twojego wnętrza korzystając z bogatego wyboru elementów. Dobieraj i rozbudowuj z czasem

Projektanci

Projektanci

Grynasz Studio założone przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza jest multidyscyplinarnym zespołem projektantów, specjalizującym się w projektowaniu mebli, produktu oraz wspieraniu firm w tworzeniu strategii wzorniczych. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany w projektowych konkursach. Eksperymentujący z nowymi materiałami i technologiami, chętnie sięga do polskiego rzemiosła i tradycji. Projekty Grynasz Studio można było zobaczyć na wielu polskich i światowych wystawach m.in. na Milan Design Week, Maison Object, London Design Fair, Warsaw Home czy Tokyo Design Week.

Przykładowe konfiguracje

Możesz zbudować wszystko. A nawet więcej. Odwiedź salon VOX i wraz z doradcą stwórz swoje Conffi.

Znajdź najbliższy salon z Conffi

KAUPLUSED

    Kontaktid ET +371 26 452 090 PL +48 67 25 39 451 (8:00 - 16:00)