Poznaj STELLO

Oryginalny projekt

Wraz z projektantem Krystianem Kowalskim znaleźliśmy idealne połączenie formy i funkcji. Wyrafinowany kształt, harmonijne proporcje i przede wszystkim - wyjątkowy komfort mebla. Stello to elegancki minimalizm, który dostosuje się do różnych przestrzeni i przetrwa próbę czasu.

DOSKONAŁA FORMA

Miękkie linie, delikatne zaoblenia, łagodnie wyprofilowane podłokietniki - zadbaliśmy o każdy detal, aby stworzyć doskonałą okazję do wypoczynku.

PERSONALIZACJA

Stello lubi się wyróżniać. Aby nadać swojej sofie wyjątkowy charakter możesz wybrać nie tylko tkaninę, która ubierze mebel, ale również ozdobną listwę w jednym z 3 kolorów. Listwa może też pozostać tapicerowana tworząc jednolitą całość z siedziskami i oparciami.

Sofa 3-osobowa Stello

od 4890 zł

KUP TERAZ

Narożnik Stello

od 7190 zł

KUP TERAZ

Narożnik duży z listwą ozdobną Stello

od 8090 zł

KUP TERAZ

Projektant

Projektant

Krystian Kowalski urodził się w Warszawie w rodzinie artystów. Absolwent wydziału Design Product Royal College of Art w Londynie oraz wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Założyciel KKID studio specjalizującego się w projektowaniu mebli, przestrzeni i kreowaniu wizerunku marek. Projekty nagradzane były między innymi w konkursach German Design Award, IF design award, Good Design Award, Must Have. Otrzymał tytuł Designera Roku przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
„Moją motywacją przy projekcie Stello było stworzenie współczesnego mebla o wyrafinowanej formie. Stworzyliśmy funkcjonalną sofę z funkcją spania, która jednocześnie nie rezygnuje z elegancji i harmonijnych proporcji.”

Kontaktid ET +371 26 452 090 PL +48 67 25 39 451 (8:00 - 16:00)