TODOS dla ciebie

KOMFORT

W kolekcji Todos zastosowaliśmy formatki bonellowe, dzięki którym meble idealnie dostosowują się do każdego użytkownika. O komfort zadbają też specjalnie dobrane tkaniny, m.in. pet friendly i easy clean.

PERSONALIZACJA

Każdy lubi co innego, więc w Todos można stworzyć nawet kilkaset kombinacji mebli. Zapewnia to wybór dwustu tkanin, dwa warianty nóżek oraz cztery wersje wykończenia podłokietników i poduszek. Bawcie się dobrze.

Niezwykłe detale

Zadbaliśmy o to, aby nasze detale były piękne i sprytne. Tak, jak podwójne nóżki mebli z funkcją spania, które po złożeniu tworzą zaskakującą całość, wykończenia kedrą, ozdobne guziki czy przeszycia boków.

ProjektanT

ProjektanTProjektanT

Nikodem Szpunar jest projektantem i artystą wizualnym, absolwentem wzornictwa na ASP w Warszawie oraz National College of Art and Design w Dublinie. Zajmuje się projektowaniem mebli i przedmiotów wyposażenia wnętrz zarówno do produkcji przemysłowej jak i tworzonych w krótkich, autorskich seriach. Nikodem Szpunar jest laureatem takich konkursów jak Dobry Wzór, International Furniture Design Award (Asahikawa), Make me! czy Must Have. Otrzymał tytuł Projektanta Roku 2019 na Arena Design oraz Projektanta Roku 2021 od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Jego projekty są pokazywane ma wystawach i wydarzeniach branżowych na całym świecie: od Berlina, Mediolanu i Londynu po Nowy Jork, Hong Kong i Japonię.


„Podchodząc do projektowania kolekcji Todos chciałem, żeby powstało rozwiązanie, w którym odbiorca ma dużą możliwość wyboru charakteru mebla. Każdy ma inną wrażliwość i poczucie estetyki i z tą myślą wspólnie z VOX stworzyliśmy solidną bazę ergonomiczno-funkcjonalną, której wyrazowość można samemu dostroić.”

Puf Todos
UUS
s65/g50/w45-47 cm
Kontaktid ET +371 26 452 090 PL +48 67 25 39 451 (8:00 - 16:00)